Vzťahy

Buďte mrcha a on už nebude chcieť inú

Keď stretnete muža svojich snov, robte všetko pre to, aby si myslel, že on to práve nie je. Muži premýšľa o vzťahu inak, ako ženy. A oni by nemali vedieť, ako to s nimi máte. Čo očakávate od vzťahu. Neukazujte mu, že nechcete, aby vás niekedy opustil. To on musí premýšľať, aby ste vy neopustila jeho. Buďte tak trochu mrcha, vyplatí sa to.

Mám svoj život

Váš parter s ktorým ste pomerne krátku dobu by nemal narušiť vaše zvyky a záľuby. Robte všetko tak, ako ste zvyknutá. Nikdy nerušte žiadne svoje plány kvôli nemu. Berte ho ako partnera, buďte milá. Vždy sa zdvorilo ospravedlňte, že už niečo máte a navrhnite iný termín. Keď sa vás opýta, čo dnes robíte. Nikdy nepovie nič. Aj keď viete, že budete pozerať na film a jesť zmrzlinu. Už ste to mala v pláne a môžete premýšľať o tom, kam druhý deň spolu pôjdete.

Volaný účastník nie je dostupný

Znie to kruto. Ale je to účinné. Ak sa vám neozval, ako sľúbil, neberte mu telefón, alebo mu neodpovedajte na smsku. Ozve sa sám. Pamätajte, on je tu lovec a vy korisť. Nedá si pokoj, kým vás nedostane. To že mu občas nevezmete telefón, alebo mu neodpoviete do dvoch hodín na smsku mu len dá impulz, ako sa k vám dostať bližšie.

Pokiaľ niekam ide bez vás, nevolajte mu. Máte predsa dosť svojich záujmov a vecí na práci, než len myslieť na neho. Keď sa niečím zabavíte, utečie to ako voda. Uvidíte, ako sa na vás bude tešiť, keď ho nebudete naháňať.

Žiadna žiarlivosť

Pre nás ženy, to je naozaj ťažké nežiarliť, ale nič nie je nemožné. Udržte si svoju úroveň. Ste predsa výnimočná a očarujúce žena, a to že sa pozerá na iné ženy nič v podstate neznamená. Sama sa pozrite na niekoho iného, keď sa vám bude páčiť. Keď môže on, vy môžete taky. Rozhodne si nechajte sekírovanie ohľadne toho, ako si prezerá niekoho iného. Buďte nad vecou tým že mu budete nadávať mu len ukážete nízke sebavedomie. Ukážte mu, že vás nič také nerozhodí. Ste tvrdý oriešok.

A keď on sa zmieni o inej žene, nereagujte na to podráždene. Keby to bolo vážne, tak sa sám ani nespomenie. Mal by obavy, že by ste mu prišla na nejaký románik a to on určite nechce. Môžete sa mu zveriť, že vás nejaký muž obťažuje, takže viete aké to je, keď ho obťažuje nejaká iná žena. Bude z toho vedľa.

Nepredvídateľnosť je dôležitá

Správajte sa tak, aby on nemohol predpokladať vašu reakciu. Je úplne jasné, že vás dokáže nahnevať naozaj hrozne, keď zruší schôdzku, nerobte z toho tretiu svetovú. Ak sa veľa hneváte, radšej mu ani neodpovedajte. On zistí, že sa niečo deje. Alebo mu povedzte, že to pre raz nevadí, ale nech sa pozerá nejako poistiť, že mrhá vašim časom.

Informáciu mu ale povedzte v pokoji. Bude prekvapený. To isté platí aj pre vás. Ak niečo náhle zrušíte, ospravedlňte sa a navrhnite iný termín, ale nerobte to často. Snažte si nejaký termín vynahradiť aj pre seba. Nemyslite len na neho. Neposkytujte mu všetok svoj voľný čas. Ocenia to a bude sa aj viac tešiť. Nepýtajte sa ho, kedy sa opäť uvidíte. On je lovec to je naozaj dôležité. Nikam sa neponáhľajte. Všetky tie veci prídu samé.

Stanovte si hranice

Ak vám nedá dopredu vedieť, že by chcel byť cez víkend s vami, pokojne si dohodnite nejaký svoj program. Sú veci, ktoré by vám mal hlásiť dopredu. Nebojte sa schôdzku odmietnuť. Máte predsa svoje potreby. Ak vám zavolá neskoro večer, že mu chýbate, je jasné, že mu chýba niečo iné. Nechoďte za ním, ani mu nedovoľte len tak sa votrieť k vám pod deku. Ak raz prehodí čas zraze, dobre nevadí ale druhýkrát alebo tretíkrát. To je moc. Radšej mu povedzte, že to prehodíte na inokedy.

Nikdy naozaj nikdy ho nenechajte vás kontrolovať. Nech si nezvyk k vám jazdiť bez ohlásenia, ako že išiel okolo. To je len výhovorka aby vedel, či vás má tam, kde chce on. Ak to urobí, máte právo mu vynadať. Nikto nemá rád stíhačkové akcie. A on si toto len tak nesmie dovoliť. Keď už vás chce vidieť, tak nech sa ozve. Žiadne že si bude myslieť, že na neho budete čakať, keď ani poriadne neviete, čo robí.

A na záver

Nesprávajte sa k nemu ako jeho matka. Nerobte všetko pre to, aby ste sa mu zavďačil. Majte svoj život, ale buďte k nemu milá, žiadne scény. Nesprávajte sa k nemu tak, že by ste mu dala aj to, čo nemáte. Ženy majú tieto tendencie, ale muži si toho bohužiaľ nevie vážiť. Preto to zahrajte na druhú stranu. Buďte vždy svoje, ale pre neho. Pochváľte ho, keď vás poteší. Kúpte mu kávu alebo fľašu vína, keď vás pozve na návštevu. Povedzte mu, že je ten najlepší, ale vždy si udržte svoje stanovené hranice, za ktoré on nesmie ísť.