Móda

Vyzerajte štýlovo za každých okolností

Móda je oblasť, o ktorú sa zaujíma snáď každá žena. Veľmi dobre vie, čo je aktuálne trendy, čo sa nosí a čo je už dávno out.

Ak máte pocit, že vaše outfity nie sú ono a chceli by ste sa naučiť kombinovať jednotlivé kúsky šatníka, pomôžeme vám. Vyzerajte štýlovo za každých okolností.

Dámske jogger nohavice a bavlnené topy 

Ak nechcete nič pokaziť a chcete vyzerať štýlovo, odporúčame vám kombinovať dámske jogger nohavice s obtiahnutými bavlnenými topmi. V teplom počasí uprednostňujte bavlnené topy s krátkymi rukávmi, v chladnejšom zase s dlhými. K tejto kombinácii odporúčame nosenie klasických bielych tenisiek, pokojne môžete vyberať aj tenisky na platforme.

Táto kombinácia je ležérna, ale zároveň veľmi štýlová, preto vám ju odporúčame nosiť. Jogger nohavice poskytujú maximálne pohodlie pri rôznych aktivitách a sú zároveň trendy.

Na túto kombináciu môžete voliť dámske mikiny, či bomber bundy. V prípade, že preferujete oversize strih, odporúčame vám vyberať skôr mikiny typu pánskych mikín s kapucňou.

Dámske blúzky, čierne legíny a predĺžené saká

Ak preferujete elegantnejší štýl, skôr sa vám bude páčiť práve táto kombinácia. Dámske blúzky, ideálne voľnejšieho strihu, kombinujte s čiernymi legínami a predĺženými sakami. Tento outfit môžete nosiť pokojne aj do práce a ako obuv k nemu môžete zladiť dámske mokasíny, alebo dámske poltopánky.

Pletené šaty, hrubé pančuchy, dámsky kabát 

Tento outfit je vhodný práve na toto ročné obdobie. Odporúčame vám zo šatníka vyťahovať pletené šaty, ktoré sú práve v chladných zimných dňoch ideálnou ochranou pred mrazmi. K nim stačí skombinovať hrubé pančuchy. V prípade, že nemáte vzorované a viacfarebné pletené šaty, môžete si zvoliť farebnejšie pančuchy.

Na vrch odporúčame dávať buď klasický vlnený elegantný kabát, alebo voľnejší hrubý teddy kabátik.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor:  Look Studio / Shutterstock.com