Bývanie

Detská izba v luxusnom duchu?

Chcete, aby detská izba, kde vyrastá váš potomok, bola špeciálna? Aby sa v nej vaše dieťa cítilo výnimočne? Potom zainvestujte do nábytku, luxusný detský nábytok dokáže divy!

Každý človek je rád, keď môže tráviť nejaký čas v luxusnom prostredí. Všetci sa radi obklopujeme luxusom. Jazdíme v luxusných autách, keď sme na dovolenke, bývame v luxusných hoteloch, cestujeme prvou triedou… Luxus nás jednoducho robí šťastnými, vytvára pocit, že sme výnimoční. Nie je to len preto, že by sme sa chceli pred niekým ukazovať, že na to máme. A keďže domov je len jeden a doma tiež trávime veľa času, rozhodne nie je vôbec zlý nápad zariadiť ho luxusne. Jedného dňa sa vám však narodí dieťa. Na moment, keď sa budete môcť nazvať rodičom, keď po prvýkrát uvidíte to malé stvorenie, ktoré vás bude tešiť a hnevať po zvyšok vášho života, všetci čakáme celý svoj život. A teraz, keď je vaše dieťa na svete, spravíte všetko preto, aby bolo šťastné. Ale hneď na začiatku spravíte chybu. Aj keď celý váš dom je zariadený luxusne, detská izba v luxuse akosi pokryvkáva. Vravíte si, detská izba musí byť praktická a bezpečná pre dieťa, nie luxusná. Mýlite sa, luxusný detský nábytok dnes už nie je kopa nepraktického kusu drahého dreva, práve naopak!

Luxusné sa stáva praktickým

Pozrime sa na taliansku značku Erbesi. Tá vyrába luxusný detský nábytok, pri ktorom nebudú rodičia lamentovať nad tým, prečo kupovali zbytočný luxus, ktorý v sebe nemá ani kúsok praktickosti. Luxus a kvalita určite potešia všetky zmysly vášho dieťaťa, ale aj vaše. Pri luxuse to však nekončí. Veľký dôraz pri vývoji nábytku sa kladie na bezpečnosť dieťatka, tá je predsa najdôležitejšia. V čom tá bezpečnosť spočíva? Napríklad v tupých rohoch nábytku, netoxických farbách a lakoch, zdravotne nezávadných použitých materiáloch. Bezpečnosť je zvládnutá, ako je na tom praktickosť? O nič horšie, potešia vás mnohé praktické riešenia, ktoré vás odbremenia od „bojov“ s nábytkom. Luxusný detský nábytok je tak skvelým riešením, ako exkluzívne zariadiť detskú izbu.