Bývanie

Milujete vôňu čerstvo vypranej bielizne, ktorá sa šíri celým domovom? Potom ste na správnom mieste!

Vôňa čerstvo vypranej bielizne je to, čo vám dokáže priniesť úsmev na tvári. Vie totiž osviežiť celú domácnosť, nielen samotnú bielizeň. Tradičné aviváže však prinášajú hneď niekoľko nevýhod. Častokrát spôsobujú kožné problémy, vôňa z nich dlho nevydrží a v konečnom dôsledku nedokážu až tak vyčistiť bielizeň. Skvelým riešením sú preto talianske parfémy na pranie ESSENTIA.

Prečo práve parfémy na pranie ESSENTIA? Dôvodov je hneď niekoľko. V prvom rade ide o ich zloženie. Vyrábajú sa totiž zo 100 % prírodných esenciálnych olejov. Tie sú následne rozpustné aj vo vode. Takáto vôňa do práčky je tak v konečnom dôsledku veľmi efektívna a vôňa vydrží v bielizni pomerne dlho, na rozdiel od klasických aviváží.

Žiadne nežiadúce účinky

Klasické aviváže prinášajú isté nevýhody. Spôsobujú podráždenie pokožku, častokrát menia štruktúru a funkčnosť tkanív. To všetko z nich robí nevhodné prípravky, najmä pre uteráky alebo športové oblečenie. Olejové parfémy do prania však takéto nevýhody v žiadnom prípade neprinášajú. Dôvodom je ich čisto prírodné zloženie, bez prídavku nejakých škodlivých zlúčenín.

Okrem iného, tieto jedinečné parfémy do prania sú tiež šetrné k životnému prostrediu. Sú totiž balené v 100 % recyklovateľných fľašiach, ktoré sa vyrábajú z cukrovej trstiny. Pri ich výrobe tak nepodporujeme žiadne hromadenie plastového odpadu.

Nadčasová vôňa

Klasické aviváže voňajú pomerne rovnako. Žiadna z vôní nevyniká viac, čo je, samozrejme, veľká škoda. Parfémy na pranie ESSENTIA však vynikajú svojou nadčasovou a veľmi príjemnou vôňou. Tá vás zaručene očarí už po prvom vypratí vecí. Výhodou je tiež skutočnosť, že vôňa v oblečení vydrží veľmi dlho a zároveň oblečenie tento parfém dokonale vyčistí.