Zdravie

Goji pomôže telu nielen zvnútra, ale aj z vonka omladením a zregenerovaním pokožky

Superpotravinu s pôvodom z Číny kustovnicu čínsku alias Goji vám asi nemusíme predstavovať. Určite ste ju aspoň raz vyskúšali v sušenej forme, prípadne sa k vám dostali tabletky s jej obsahom. Novinkou na trhu je však krém z Goji, ktorý efektívne bojuje nielen proti starnutiu pleti. Viac o ňom a efektoch Goji na našu pokožku sa dozviete práve v tomto článku.

Tak ako konzumácia čerstvého Goji, jeho sušených plodov, čaju či tabletiek prečisťuje naše telo zvnútra, tak používanie krému prečisťuje našu pokožku. Goji v sebe ukrýva množstvo antioxidantov, ktoré efektívne redukujú agresívne látky podieľajúce sa na poškodzovaní pokožky a rovnako aj jej starnutí. Najzraniteľnejšou štruktúrou bunky jej DNA, ktorej poškodenie oxidačnými látkami vedie k nezvratným negatívnym efektom. A práve DNA buniek kože Goji Cream chráni najvýraznejšie. Výsledkom je zdravý vzhľad pokožky, podpora rastu nových kožných buniek, stimulácia ich metabolizmu a celkové viditeľné zjemnenie kože. Zároveň sa spomaľuje starnutie pokožky a výrazne sa odďaľuje tvorba vrások, prípadne sa redukujú už tie vytvorené.

Ďalšie zložky Goji Cream

Goji Cream okrem samotného Goji obsahuje aj ďalšiu významnú zložku, a to bambucké maslo. To je tajomstvom stále mladistvého a bezchybného vzhľadu pleti afrických žien. Pokožku hydratuje, zvláčňuje a prispieva k jej celkovej regenerácii. Ďalej je to arganový olej pôsobiaci rovnako ako antioxidant s efektom redukcie vrások, šípkový olej so schopnosťou vyhladzovania pokožky, avokádový olej podporujúci elasticitu kože a upokojujúce aloe vera.

Goji Cream sa odporúča používať dvakrát denne, ráno a večer, kedy sa v tenkej vrstve nanáša na vyčistenú a suchú pokožku. Recenzie tohto produktu od zákazníčok hovoria, že efekt krému na pokožku sa dostaví do niekoľkých týždňov od začiatku pravidelného používania.