Bývanie

Pár tipov, ako si zútulniť interiér v závere leta

Či chceme, či nie, záver leta sa blíži a ak sa už pomaly pripravujete na nosenie teplých kardigánov, pletených svetrov a prechodných búnd, máme pre vás pár tipov, ako si zútulniť interiér v závere leta. Pár jednoduchých nápadov a váš interiér bude vyzerať sviežejšie!

Nový behúň pred kuchynskú linku

Ak ste si namiesto plávajúcej podlahy dali do kuchyne dlažbu, určite oceníte teplo pod nohami pri príprave jedál. Kúpte si nový behúň pod kuchynskú linku a ak by ste náhodou chceli zmeniť aj podlahu, pozrite si predajňu kvalitných podláh v Bratislave. Tam nájdete najväčší výber podláh a je vysoká šanca, že si vyberiete typ a farebné prevedenie, aké sa vám bude páčiť a po akom ste túžili.

Pri výbere nového behúňa uprednostňujte skôr tmavšie farby. Dôležité je ale, aby bol protišmykový.

Lúčne kvety do váz

Využite poslednú príležitosť natrhať si lúčne kvety a zájdite si na lúku. Pár kytíc lúčnych kvetoch vám spríjemnia prostredie, navodia pocit leta aj o pár týždňov a hlave oživia interiér, zatiaľ čo za oknami bude pršať a fučať. Ak bývate v rodinnom dome, odporúčame usušiť si hortenzie alebo levanduľu. Levanduľu si nezabudnite dať aj do látkových vrecúšok a umiestniť ich do skríň.

Pri premiestňovaní si ale dávajte pozor, aby vám suché lístky nepadali na vinylové podlahy. Niežeby im ublížili, ale zbytočne by ste ich tak na podrážkach šľapiek, či ponožkách roznášali po celom domove.

Dekoračné vankúše v jesenných farbách

Ak si chcete zútulniť interiér v závere leta, kúpte si nové obliečky na dekoračné vankúše, ktoré máte v spálni, obývačke, či v detských izbách. Odporúčame investovať do týchto farieb- horčicovej, bordovej, tmavozelenej, svetlej žltej, ale aj hnedej. Farby jesene, ktorými tieto farby rozhodne sú, vám navodia príjemný pocit vo všetkých miestnostiach. Vzory opadaného lístia na dekoračných vankúšoch vás „pripravia“ na príchod chladnejšieho ročného obdobia.