Bývanie

Pomocníci, ktorí vám pomôžu so starostlivosťou o domácnosť

Materská dovolenka. Tak na tomto slovnom spojení sa určite ironicky zasmeje nejedna mama. Starať sa o malé dieťa, popritom udržiavať domácnosť v stave, aby to doma nevyzeralo ako po výbuchu a samozrejme mať aj navarené, to dá rozhodne zabrať.

Aj pri umývaní riadu môžete šetriť čas a svoje ruky

Aby ste sa počas takejto „dovolenky“ nezbláznila, je potrebné si čo najviac činností maximálne uľahčiť. Moderné technológie nám však našťastie nepomáhajú len spojiť sa s blízkymi aj na druhom konci sveta, či mať vždy po ruke nekonečnú studnicu informácií, ale aj efektívnejšie zvládať práve každodennú starostlivosť o domácnosť.

Jedným z takýchto skvelých pomocníkov je aj šikovná umývačka riadu Miele. Tá vám ušetrí množstvo času, ktoré by ste inak strávila umývaním riadu. Nehovoriac o tom, že neustále vystavovanie pokožky rúk agresívnym čistiacim prostriedkom tiež nie je práve najpríjemnejšie.

S umývačkou riadu si tak oddýchnu vaše ruky a o špinavý riad bude postarané efektívne a zároveň šetrne. O to sa postarajú dômyselné senzory, ktoré monitorujú a menia umývací cyklus podľa potreby. Vaše riady tak budú dokonale umyté a aj vysušené.

Prenechajte vysávanie modernej technike

Čo z domácich prác vám ešte pravidelne zaberá veľa času? Určite vysávanie. Pri malých deťoch totižto rýchlo zistíte, že vysávať musíte častejšie ako ste bola zvyknutá. Vysávanie je však činnosť, pri ktorej môžete najviac pocítiť pomoc moderných technológii.

Ako? No predsa s robotickým Miele vysávačom. Že robotické vysávače sú slabé? Tak to ste ešte nevidela „v akcii“ takýto vysávač práve od Miele. So 4-stupňovým čistiacim systémom so 4 režimami čistenia bude dôkladne povysávaná nielen vaša podlaha, ale aj koberce (ak nejaké doma máte).

Jediné, čo musíte urobiť je spustiť vysávanie. A s mobilnou aplikáciou to nemôže byť jednoduchšie. Môžete si zvoliť nielen kedy sa má vysávať, ale aj kde sa má vysávať. Áno, jednoducho si môžete aj vybrať alebo zablokovať oblasti na vysávanie podľa vašich požiadaviek.

Zdroj obrázka:

Autor: Kseniia De Netto / Shutterstock.com