Zdravie

Potrebujete ísť k lekárovi špecialistovi? Objednajte sa k nemu cez internet

Aj keby sme sa veľmi chceli vyhnúť lekárom špecialistom, s pribúdajúcim vekom a diagnózami sa to žiaľ nebude dať. V dnešnej dobe by malo byť samozrejmosťou kvalitné zdravotníctvo, no žiaľ, vo väčšine regiónoch chýbajú lekári a je problém dostať termín.

Výraznou pomocou môže byť objednávanie cez internet. Na internete totiž nájdete portál, cez ktorý sa budete môcť objednať k lekárovi špecialistovi.

Vyhnete sa telefonátom a osobnej návšteve

Objednávanie cez internet, napríklad objednať sa k internistovi do Bratislavy, či k iným lekárom v iných mestách, má svoje výhody v tom, že sa vyhnete akémukoľvek telefonickému kontaktu a osobným návštevám lekára za účelom objednania sa na termín. Ak máte pripojenie na internet, k lekárovi špecialistovi sa môžete objednať nielen z pohodlia domova, ale napríklad aj z dovolenky.

Častokrát je problém dovolať sa do ambulancie pre zaneprázdnenosť lekárov a keď sa tam už vyberiete, musíte si počkať, kým sa vám budú zdravotné sestry v ambulancii venovať.

Žiadne ordinačné hodiny nemusíte riešiť

Ak potrebujete ísť k dobrému očnému lekárovi do Nitry, alebo k iným špecialistom do iných miest, žiadne ordinačné hodiny nemusíte pri objednávaní riešiť. Cez internet si pozriete voľné termíny, zarezervujete si ho a už len čakáte na potvrdzovací email. Môžete sa tak objednať pokojne aj neskoro poobede, či večer. Nie ste obmedzovaní ordinačnými hodinami ako v prípade, keby ste sa objednávali osobne alebo telefonicky.

Aj pre lekárov je tento portál veľmi užitočný. Pomôže im znížiť výpadky termínov, nakoľko pacienti si sami vyberú termín, ktorý im vyhovuje, čím sa znižuje riziko zrušenia termínov. Navyše, takýmto spôsobom môžu zviditeľniť svoju ambulanciu a zvýšiť tak počet pacientov.

Ak potrebujete ísť k lekárovi špecialistovi, využite možnosť objednať sa online a ušetrite nielen čas, ale aj nervy.

Zdroj obrázka:

Autor: Have a nice day Photo / Shutterstock.com