Bývanie

Viacdielne obrazy sú stále obľúbené

Viacdielne obrazy na stenu nie sú žiadnou novinkou. Sú však stále viac obľúbené a z kedysi trojdielnych častí sa dnes doslova rozrástli na štvordielne, päťdielne a dokonca až sedemdielne. Kam sa hodia? Vlastne kamkoľvek, kde máte stenu, ktorá volá po oživení.

Viacdielne obrazy do celého bytu

Obývacia izba či jedáleň sú samozrejmou voľbou, hodia sa však aj do spálne alebo do detskej izby. Len výber motívu bude vždy iný. Zatiaľčo v detskej izbe skončí na obraze pravdepodobne nejaké zviera či rozprávková postava, v spálni uvítate nejaký zmyselný alebo odpočinkový motív.

6000 motívov v 40 rozmeroch – je z čoho vyberať

Dodávateľom viacdielnych obrazov na na plátne je LogicVision s.r. o. Firmy ponúka skutočne obrovské množstvo motívov. Zo šiestich tisíc si nakoniec dokáže vybrať každý. Hitom sú čiernobiele fotografie s farebným detailom, netradičné motívy hudby, príroda, kvetiny, zvieratá, krásne miesta a technika, ale aj abstraktné obrazy. Ak vás ale predsa len žiadny z ponúkaných obrazov nezaujme, máte možnosť nechať si urobiť viacdielny obraz z vlastnenej fotografie.

Viacdielne obrazy z vlastných fotografií

Viacdielne obrazy tlačené na kvalitnom plátne, dokážu vdýchnuť dušu vašej svadobnej fotografii, ale aj spoločnej fotografii s deťmi. Premyslená kompozícia perfektne ozdobí obývaciu izbu alebo spálňu. Nezabudnite ale, že doba, kedy sa obrazy v spálni vešali nad hlavu, je už dávno preč. Na obraz by sme mali mať z postele naopak pekný výhľad. A to hlavne vtedy, pokiaľ na ňom prezentujeme vlastné fotky.

Obrazy na plátne, sklenené obrazy aj obrazy s hodinami

E-shop Topobrazy.sk ponúka nielen viacdielne obrazy na plátne, ale aj obrazy na skle. Sklenené obrazy majú rozmery 30×30 cm, 40×40 cm alebo 100×55 cm. Špecialitou sú jednodielne alebo viacdielne obrazy s hodinami.