Bývanie

Vo vašej kuchyni sa všetko nebezpečne kýve? Nemusíte riešiť novú

Máte zariadenie kuchyne napohľad krásne ako nové, ale aj tak máte pri každom otvorení skrinky, či dotyku stola pocit, že sa vám vaša kuchyňa rozpadá? Nemusíte opäť kupovať novú kuchynskú linku, či jedálenský stôl a stoličky. Stačí sa pozrieť na niektoré ich súčasti.

Stôl, po ktorom môžete aj búchať

Problém s kývajúcim sa jedálenským stolom, ktorý okrem nepríjemného búchania spôsobuje vo vás pocity, že váš obed skončí na vašom tope ak čo i len o trochu silnejšie zatlačíte pri rezaní, môžete vyriešiť kúskom podpivníka, ktorým stôl vyrovnáte. Žartujeme, takéto riešenie patrí na terasu pivárne a nie do vašej domácnosti.

Aby ste nemusela meniť celý stôl, obzvlášť ak vrchnej doske toho vášho nič nechýba, stačí vymeniť jeho pôvodné nohy za nejaké naozaj kvalitné stolové nohy. Ideálne s možnosťou regulácie o pár centimetrov, aby ste prípadné nerovnosti nemusela vyvažovať tým podpivníkom, ale jednoducho prispôsobila každú nohu zvlášť.

Poraďte si s veľkými a ťažkými výklopmi ako keby to boli pierka

Rovnako môže byť pri každodennom používaní nepríjemné ak výklopy vo vyšších častiach vašej kuchynskej linky len ledva držia kvôli chatrnému kovaniu. Vtedy sa už možno aj začínate báť vyberať veci z týchto horných miest, aby vám pri otváraní neostal veľký a hlavne ťažký výklop v ruke.

Ľahké otváranie a dovieranie aj výklopov s výškou korpusu až 600 mm a šírkou 1800 mm vám zaručí výklopové kovanie AVENTOS HK top. Nie je to pritom žiadne „neohrabané“ kovanie, ktoré bude vidieť, ale ide o skutočne kompaktné riešenie, ktoré nenapadne zapadne do každej skrinky.

Minimalistický dizajn tohto kovania mu dokonca vyniesol aj rad ocenení. Dizajn však neubral tomuto kovaniu na kvalite a tak skrýva množstvo integrovaných funkcií vrátane obmedzovača uhlu otvorenia.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Gabi Moisa / Shutterstock.com