Zdravie

Vracajú sa Vám neustále rovnaké zdravotné problémy? Vyskúšajte terapiu

Trápia Vás stále rovnaké zdravotné problémy? Nevedia si s Vami dať lekári rady? Potom je možno na čase vyskúšať novú cestu k uzdraveniu a hľadať príčinu svojich problémov. Pomôcť Vám môže terapia, vďaka ktorej zistíte príčinu Vašich zdravotných problémov a Vaše telo sa potom bude môcť raz a navždy uzdraviť.

Telo je vlastne dokonalý počítač. Aby sme mohli žiť, prebiehajú v ňom dokonalé procesy. Náš mozog si dokonca ukladá všetky informácie o príčinách našich zdravotných problémov. Vďaka tomu je možné pomocou terapie Vaše telo uzdraviť raz a navždy.

Veľká časť zdravotných problémov je psychosomatického pôvodu. Väčšinou sú to traumy z detstva, potlačené emócie atď. Veľakrát si však na svoje traumy ani nespomenieme a žijeme s nimi ďalej, ako by sa nič nestalo. Naše telo nám ale dáva najavo, že nemáme doriešené vlastné problémy, práve opakujúcimi sa zdravotnými problémami.

Terapia po telefóne

Vedeli ste, že príčiny vašich zdravotných problémov možno z podvedomia zistiť aj pomocou telefonického rozhovoru? Práve túto metódu praktizuje terapeut a odborný poradca Radovan Babic, ktorý už touto cestou pomohol mnohým klientom. Tato prirodzená liečba pomáha riešiť problémy, ako sú depresie, fóbie, schizofrénie, problémy s nadváhou, problémy s otehotnením, alergie, intolerancia, poruchy spánku, nočné mory a oveľa viac.

Ako terapia prebieha?

Pomocou terapie sú zistené príčiny zdravotných problémov, ktoré sú uložené vo vašom podvedomí. Po zistení týchto príčin sa v tele naštartujú biologické, psychické a spirituálne premeny, vďaka ktorým sa Vaše telo začne uzdravovať a Vaše problémy postupne odznejú raz a navždy. Viac informácií o komplexnej terapii na diaľku nájdete priamo na webových stránkach www.bioliecba.eu.

 

Zdroj fotografie: ©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť