Bývanie

Čo dokáže nožnicový stan?

Počasie vie pokaziť každú akciu. Je jedno, či ide o svadbu, detský večierok na záhrade, firemnú akciu, oslavu narodenín, alebo športové stretnutie. A s dáždnikom si vždy nevystačíme. Dobré je mať po ruke o dosť väčšie zabezpečenie – ideálne parádny nožnicový stan.

Svadba, ktorú rozhodne nechcete robiť pod vlastnou strechou, sa tam nakoniec zo záhrady presunie, pretože počasie si uzmyslí splaviť zo svadobnej torty všetky ozdoby a šampanské dočapovať dažďovou vodou. Oslava narodenín sa z celého dňa kvôli počasiu skráti na dve hodiny. Premočený hostia odídu hneď po prípitku. Firemná oslava má nulový efekt, pretože ju opäť pokazí počasie a zo športovej udalosti mladých hasičov sa stane utrpenie, keďže chýba tieň, kam by sa deti mohli schovať. Byť vždy pripravené na tieto udalosti znamená vyriešiť raz a navždy problém s neprajným počasím. Je jedno, či s veľkým teplom, alebo s dažďom. Najlepšími pomocníkmi sú nožnicové stany.

Nie je stan ako stan

Ten nožnicový pripomína viac záhradný pavilón. Áno, aj ako záhradný altánok je možné nožnicové stany používať. Sú mobilné, a preto majú mnoho výhod v porovnaní s altánom statickým. Nožnicový stan sa hodí na domáci home office na záhrade, aj na posedenie s rodinou či s priateľmi. Zabalíte ho zo sebou na dovolenku, či kamkoľvek sa chystáte. Je tak praktický a jednoducho prevážateľný, že nie je najmenší problém ho cez týždeň používať na záhrade u domu a na víkend si ho zabaliť na chatu. Nožnicové stany však dokážu ešte viac.

Podnikajte pod stanom

Mnohé z nás sme sa vrhli na podnikanie, alebo potrebujeme v rámci svojho zamestnania zastrešiť reklamnú či predajnú akciu. Opäť je tu ten istý pomocník – nožnicový stan. Jeho nepremokavú stenu a bočné steny si dokonca môžete nechať potlačiť logom či reklamnými sloganmi. Nemusíte sa so stanom báť vyraziť ani sama. Je ľahký pri nosení, spratný pri prevážaní a inteligentný pri skladaní a demontáži. Pravdepodobne si s ním poradíte úplne sama. Minimálne s takým, ktorý má menšie rozmer. Ale aj na tie najväčšie nožnicové stany si vystačíte s párom rúk naviac. Takže začnite žiť a podnikať s novým pomocníkom – s nožnicovým stanom. Rozhodne sa investícia doňho vyplatí.