Zdravie

Echinacea 500 plus – konečne zima bez chrípky?

Zima je obdobím, kedy je naša imunita často oslabená, čo vytvára úrodnú pôdu pre výskyt rôznych ochorení. Doplnky stravy vám však pomôžu udržať zdravie v perfektnom stave po celú zimu!

Počujeme to vo všetkých správach. Jesenné a zimné mesiace sú mesiacmi, kedy je najrozšírenejší výskyt rôznych vírusových ochorení horných dýchacích ciest, najmä chrípka, rôzne nádchy a podobné pliagy. Schopnosť organizmu chrániť sa pred vonkajšími vplyvmi je v tomto období znížená, vonku je zima, dýchame chladný vzduch a nie vždy sa dobre obliekame. Keď k tomu pripočítame chorých ľudí všade naokolo, riziko nakazenia sa chrípkou alebo podobným vírusom je veľmi vysoké. Zima je však obdobím, kedy sa chceme zabávať, lyžovať sa, užívať si zimné prechádzky a iné podobné dobrodružstvá. Chrípka nás však dokáže odpísať na dosť dlhý čas, vďaka nej tak prichádzame o mnoho zábavy. Keďže na chrípku neexistuje liek, jediný spôsob, ako proti nej môžeme bojovať a zachovať si naše zdravie, je prevencia, teda rôzne vitamíny a doplnky stravy.

Zázračný kvietok?

Pozrime sa na doplnok stravy s názvom Echinacea 500 plus. Ako môžete usúdiť z názvu, základom tohto prípravku je rastlina menom Echinacea, ktorá prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Taktiež dobre pôsobí na horné dýchacie cesty, podráždené hrdlo a podobne. Jednoducho veci, ktoré sú najnáchylnejšie na spôsobenie chrípky a prechladnutia. Echinacea je podporená aj hubou Reishi, ktorá obsahuje okolo 200 rôznych vitamínov a minerálov, jej pozitívny efekt na imunitu a zdravie je tak asi jasný. Stačí jedna tobolka dvakrát do dňa na to, aby ste svoje zdravie a imunitu udržali v najlepšej kondícií. Vďaka prípravku Echinacea 500 plus sa tak nemusíte báť, že vás zaskočí najbližší chrípkový vírus, na ktorý narazíte. Zaobstarajte si ho aj vy, urobiť tak môžete v e-shope symphytum.sk a podporte svoju imunitu už dnes!