Rodina

Hľadáte ideálne miesto na svadbu? Skúste napríklad Žilinu

Ak hľadáte ideálne miesto na svadbu, v prvom rade sa pýtajte na kapacitné možnosti, aby ste zbytočne nešli obzrieť si miesto, ktoré vám kapacitne nebude vyhovovať. Ak by sme vám ale mohli odporučiť, zorganizujte si svadbu práve v meste Žilina, konkrétne v hoteli Galileo. 

Pekné priestory hotela 

Hotel sa nachádza neďaleko historického centra, konkrétne na Hlinskej ulici. Študenti Žilinskej univerzity pravdepodobne veľmi dobre vedia, kde sa tento hotel nachádza. Nachádza sa totiž na ulici, kde sídlia aj známe žilinské študentské internáty. Tento hotel ponúka krásne veľké moderné priestory vhodné aj na organizáciu svadobnej hostiny, či rodinnej oslavy. Príďte si pozrieť dané priestory a uvidíte, že vás tento hotel natoľko zaujme, že v ňom zorganizujete aj rodinnú oslavu, poprípade krstiny. Musíme len potvrdiť, že hotel Galileo je najkrajší svadobný hotel v Žiline. 

Ubytovanie pre hostí, ale i pre vás 

Ak nie ste zo Žiliny a aj tak chcete mať svadbu v tomto meste, práve spomínaný hotel vám ponúkne lacné ubytovanie v Žiline pre všetkých hostí pochádzajúcich zďaleka, ale i pre vás svadobčanov. Krásne zariadené izby s nadštandardnými službami, ktoré by mohli konkurovať päť hviezdičkovým hotelom. Pre vás svadobčanov bude výhoda, že budete mať ubytovanie priamo v hoteli, kde sa koná svadobná hostina. 

Miesto vyberajte v dostatočnom predstihu

Nájsť ideálne miesto na svadbu potrvá nejaký čas. Skôr, ako si kúpite luxusné obrúčky, nájdite si miesto, kde sa bude konať obrad a svadobná hostina. Odporúčame zvoliť historické miesta, ktoré dodajú fotkám, ale celkovo vašej svadbe šmrnc. Vyberajte ho v dostatočnom predstihu, ideálne hneď, ako sa zasnúbite a určíte si termín. 

Fotogenické miesta 

Ako každí svadobčania, aj vy budete chcieť mať pekné pozadie na fotografiách, keď vás bude fotografovať profesionálny fotograf. Mariánske námestie, známejšie ako Štvorcové námestie, ktoré sa nachádza len neďaleko tohto hotela vám poskytne krásne pozadie na vaše svadobné fotografie. Kostoly, krásne námestie, podlubia – Žilina ponúka naozaj krásne fotogenické miesta.