Krása

Konečne bielenie zubov s garanciou trvanlivosti

Už ste absolvovali bielenie zubov, ale výsledok nebol uspokojivým, či sa stav rýchlo opäť zhoršil? Skúste metódu PURE Whitening – ide o jediné bielenie zubov na svete s garanciou výsledku trvanlivosti.

Biele zuby sú symbolom dokonalosti a krásy. Často máme krásny, zdravý a udržovaný chrup, chybou na kráse je len jeho farba. Nepomáhajú nám bieliace pasty, dostatočnú zmenu nepriniesla ani návšteva dentálnej hygieny. Nechajte si zuby profesionálne vybieliť na dentálnej klinike metódou PURE Whitening, ktorá je jedinou na svete s garanciou dlhej trvanlivosti bieleho chrupu.

Nebieli sa celý chrup

Pre estetiku nášho úsmevu je dôležitý horný predný chrup. Preto sa bieliaci proces aplikuje obvykle iba na prednú hornú čeľusť. Zaujímavé je, že metóda PURE Whitening funguje bez ohľadu na pôvodnú farbu zubov. Metóda je účinná, trvanlivá, pritom sa pracuje s minimálnym obsahom peroxidu vodíka (iba 6 %). Pri bielení nehrozí poškodenie zdravia a zubov. Zuby po bielení nie sú citlivé, alebo len minimálne a po veľmi krátku dobu. Bieliace gély majú vodný základ bez stabilizátorov.

Bielenie, ktoré realizujete doma

Ako bielenie zubov PURE Whitening prebieha? V prvom rade vás dentista pošle na dentálnu hygienu. Následne sú vám v ordinácii zhotovené odtlačky tých zubov, ktoré sa budú bieliť. V laboratóriu sa potom vyrobia špeciálne nosiče, ktoré dokonalo kopírujú chrup. S týmito nosičmi dostanete taktiež špeciálny bieliaci gél. Ten si potom 14 dní aplikujete vždy cez noc a spíte s nasadeným nosičom. 15. deň vám dentista finálne zuby dočistí v ordinácii.

Ktoré zuby sa vybielia?

Vybielia sa iba vlastné zdravé a živé zuby. Pokiaľ máte problém so sfarbením zubov z iných dôvodov, či s rôznymi viditeľnými defektami, navrhne vám dentista riešenie pre tieto problémy. Obvykle je ešte pred tým vhodné absolvovať práve zmienené bielenie zubov. Bielenie zubov dnes najefektívnejšou metódou PURE Whitening realizuje Happy Dent – Stomatologiaaupark.sk.