Rodina

Kupujete rodinné auto a na Volkswagen nedáte dopustiť? Tieto 4 modely sú to, čo hľadáte

 

Kúpa rodinného auta je spojená s dôkladných prieskumom trhu, porovnávaním, prepočítavaním, hľadaním najväčších plusov. Ak však máte jasno v tom, že vaše nové vozidlo musí byť značky Volkswagen, pripravili sme pre vás 4 modely, na ktoré by ste sa mali zamerať. Ktoré to sú?

VW Golf Sportsvan

Hoci má Volkswagen Golf Sportsvan interiér navrhnutý najmä pre potreby vodičov, vaša rodina ocení najmä veľkorysý priestor na zadných sedadlách. Tie sa navyše dajú sklopiť, čo môžete využiť pri prevážaní väčších nákladov, akým je napríklad detská posteľ.

Navyše, ak sa vás deti pri parkovaní pýtajú nekonečné všetečné otázky a vy zabudnete, kde ste zastavili, systém vám to jednoducho pripomenie. Golf Sportsvan je na vysokej úrovni aj čo sa týka bezpečnosti. Asistenčné systémy vám uľahčia riadenie pri parkovaní, na diaľnici aj v kolónach.

VW Tiguan

Tiguan je kompaktné SUV z dielne Volkswagenu, ktoré vás aj s rodinou podrží v každej situácii – či už pri zimných výletoch do hôr alebo na dlhých cestách za rodinou. Vy si budete užívať pohodlné predné sedadlá a deti svoje obľúbené rozprávky na dotykovej obrazovke. S pomocou príručnej skrinky s chladením budete mať vždy k dispozícii chladené nápoje či svieže bagety.

Samozrejmosťou je štedrý úložný priestor, ktorý môžete ešte rozšíriť pomocou sklápacích sedadiel. VW Tiguan je skvelý tiež čo sa týka bezpečnosti a komfortu jazdy – nechýbajú ani obľúbené asistenčné systémy. Za príplatok si môžete prikúpiť aj pohon na všetky kolesá 4MOTION.

VW Passat

Volkswagen Passat nie je iba obľúbená limuzína manažérov, dokonale poslúži i ako rodinné auto. Či už sa chystáte na dovolenku k moru, alebo na predĺžený víkend so starými rodičmi na chalupe, na bohatý batožinový priestor sa môžete vždy spoľahnúť.

Ďalšími plusmi, ktoré pri tomto VW oceníte, sú sklápacie zadné sedadlá. Deti si určite zamilujú nekonečný priestor pre svoje nohy. Volkswagen Passat patrí tiež medzi bezpečné autá, ktorým nechýbajú ani asistenčné systémy či cúvacia kamera.

VW Touran

Hľadáte rodinné auto, ktorému je úsporná jazda vlastná? VW Touran s efektívnymi agregátmi splní vaše očakávania. Keďže je tento model väčší ako Passat, na zadné sedadlá bez akýchkoľvek problémov zmestíte tri deti. K dispozícii máte aj doplnky, ktoré ocení každý rodič – systém na detekciu mŕtveho uhla, dvojzónovú klimatizáciu či skvelý rádio systém.

Chcete sa dozvedieť o týchto modeloch VW viac, prípadne si ich vyskúšať naživo? Navštívte internetovú stránku www.araver.sk a dohodnite si testovaciu jazdu.