Rodina

Mamí……, rozbilo sa mi to

Keď začujete treskot rozbitého porcelánu a hneď nato plač vášho malého, ktorý vám nešťastne oznamuje, že to nie on, to sa rozbilo samo, je vám všetko jasné. Zasa sa neopatrne hral a jeho obľúbený hrnček nevydržal. Možno sa vám zachce zanadávať si, ale potom vezmite hrnček do ruky a stačí zopár sekúnd a je zasa ako nový. Ako je to možné?

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Original je silné rýchloschnúce lepidlo, ktoré sa nezľakne takmer žiadneho materiálu. Zlepíte ním kov, porcelán, gumu, kožu alebo drevo. Je dokonca tak odolné, že keď opravíte prasknuté uško hrnčeka, môžete ho naďalej umývať v umývačke. Odoláva vode aj otrasom. Navyše je ekologické. Jeho vonkajší obal je vyrobený z 80 % recyklovaného materiálu.

Funguje spoľahlivo. Stačí položiť lepenú vec do vodorovnej polohy, aby lepidlo nestekalo, keďže je tekuté, očistiť obe plochy, na ktoré budete lepidlo nanášať. Potom len na jednu plochu kvapnite kvapku lepidla, rýchlo priložte druhú a za niekoľko sekúnd je to prilepené. Jediné, na čo si musíte dať pozor, je rýchlosť. Aby sa vám nestalo, že odídete s rozlepenou vecou, ale so zlepenými prstami. Skutočne mu stačí iba zopár sekúnd. Preto je dobré si obe časti, ktoré budete zlepovať, dôkladne pripraviť.

Opravy s lepidlami Loctite sú ľahké a veľmi rýchle. Vďaka nim nemusíte rozbité veci hneď vyhadzovať do koša, ale po oprave môžu ešte dlho slúžiť. Prečo sa zbavovať funkčných vecí? Recyklujme ich, dajme im šancu na druhý život a pomáhajme tak planéte.

www.loctite-superbond.sk