Krása Zdravie

Manžel už ma nemiluje, pretože som pribrala

Nejedna žena časom priberie. Áno, bývali sme štíhle a krásne, ale prišli deti a už to jednoducho nie je také ako predtým. Je to problém väčšiny žien. Trápime sa s nadbytočnými kilogramami dnes a denne a nevieme, ako sa s tým vysporiadať. Neustále skúšame rôzne prípravky na chudnutie a diéty, chodíme cvičiť, ale výsledky nikde vidieť nie sú.

Trápime sa tým a trápi nás to obzvlášť vtedy, keď nás kvôli tomu prestane náš muž milovať. Bohužiaľ je to ťažká situácia a vám sa na vašom muži tiež nemusí páčiť to, že priberá, alebo má šediny, či dokonca plešatí. Rovnako tak sa nepáči mužom to, keď priberieme my.

Keď s nami začínajú, sme atraktívne a krásne ženy a malo by to tak zostať. Realita je však často iná. Niekedy proste prestaneme byť atraktívne, pretože priberieme a muži to veľmi rieši. Nemusí o tom vôbec hovoriť, ale spoznáte to z ich správania.

Niekedy si ale skutočne za svoju postavu môžeme sami, pretože, sme na cvičenie lenivé a pohodlné a to začneme vidieť až vtedy, keď nám muž utečie za inú. Toto je hnací motor, ktorý nám prikáže, niečo so sebou robiť, aj keď sme do tej doby nič také nedokázali. Musí prísť zásadný zlom a ten nám ešte len ukáže, že takto to ďalej nejde a tadiaľ cesta nevedie.

Niektoré veci je potrebné riešiť ešte pred tým, než prídu. To preto, aby ste zabránili tomu, že sa skutočne stane niečo, čo ste nechcela. Skutočne je potrebné o seba dbať a to aj napriek tomu, že ste vo vzťahu, kde je všetko zatiaľ v poriadku, pretože sa pokojne môže stať to, že to v poriadku nebude a potom už je neskoro niečo riešiť.

Urobte si vždy ešte čas sama na seba a to aby ste si mohli zájsť zacvičiť, alebo do solária, či na kozmetiku, alebo sa sama sebe venujte doma. Kúpte si rotoped, alebo inú cvičebnú pomôcku a nájdite si čas si na prístroji zacvičiť. Nikto netvrdí, že z vás musí byť anorektička, ale určité medze by nadváha mať rozhodne mala.