Rodina

Najpraktickejšie darčeky, ktoré váš životný partner ocení

Kupovať darčeky v dnešnej situácii je veľmi náročné. Kým kedysi sme si mohli ísť vybrať darčeky priamo do obchodov, dnes sme prevažne odkázaní na nakupovanie cez internet. 

Ak má váš partner v blízke dobe narodeniny, či meniny, ponúkame vám tipy na darčeky. Sú to najpraktickejšie darčeky, ktoré váš životný partner ocení. 

Pánske mikiny 

Niet muža, ktorý by nenosil mikiny. Aj tí, ktorí majú v práci stanovený dress code, nosia doma, či na športovanie pánske mikiny. Ak chcete partnerovi kúpiť praktický darček, odporúčame vám kúpiť mu neutrálne pánske mikiny. Vynosí ich pri rôznych príležitostiach.

Ak viete, že váš partner preferuje skôr neutrálne oblečenie, tak vyberajte výhradne len farebne neutrálne pánske mikiny. Objednať nové pánske mikiny dnes môžete aj cez internet. Treba si však pozrieť miery a porovnať ich s mierami partnera, či mierami mikín, ktoré nosí.

Prípravky na holenie, starostlivosť o bradu 

Fúzy sú typickým znakom mnohých mužov. Niektorí si ich holia, niektorí si zase pestujú brady. Ak chcete kúpiť partnerovi praktický darček, kúpte mu buď prípravky na holenie, alebo prípravky na starostlivosť o bradu. Čo sa týka holenia, zainvestujte do nového výkonnejšieho holiaceho strojčeka a jemnej peny na holenie. Čo sa týka úpravy brady, odporúčame zastrihávač brady, olejčeky na zjemnenie fúzov, či penu na umývanie brady. Samozrejme, niekedy budete musieť načrieť hlbšie do svojich dámskych peňaženiek, ale tieto darčeky sú dobrou investíciou.

Tričká obľúbeného športového klubu

Je váš partner fanúšikom nejakého tímu? Kúpte mu tričko s logom tímu. Takýto darček určite poteší každého verného športového fanúšika. Takýto darček ale zjavne nebude čakať, preto vám ho jednoznačne odporúčame. Musíte si byť ale istá, že daný športový klub je naozaj jeho obľúbený.

 

Zdroj obrázka:

Autor: wavebreakmedia / Shutterstock.com