Zdravie

Ničí vás jesenná únava? Takto jednoducho ju porazíte!

Jeseň je tu a všetci ju pociťujeme čoraz intenzívnejšie. Ak vás už jesenné počasie a nálada unavuje, neviete sa sústrediť a najradšej by ste spali, máme pre vás riešenie. Toto vás zaručene a rýchlo nakopne!

Únava je jav, ktorým nám naše telo dáva najavo, že by chcelo nejaký ten oddych. Bežná únava, ktorú pociťujeme po príchode z práce, prípadne večer pred spaním, je výsledkom vyčerpaného organizmu. Takúto únavu jednoducho porazíme tým, že sa vyspíme. Potom je tu však druhý typ únavy, ktorý začíname vo zvýšenej miere pociťovať práve na jeseň. Jedná sa o sezónnu únavu, ktorú majú na svedomí zmeny počasia súvisiace so zmenami ročných období. Azda najradikálnejšia zmena prichádza na jeseň. Z nádherných letných dní sa zrazu ocitnúť v zime, daždi a sychravom počasí jesene rozhodne nie je žiadna zábava. Nečudo, že sme z toho unavení. Takáto únava však nie je dobrá. Každý deň máme na krku desiatky povinností, ktoré musíme vykonávať pri plnom nasadení a konštantná únava tomu veru nenapomáha. Našťastie, je tu jednoduché riešenie, ako s únavou bojovať a rýchlo nakopnúť organizmus. Nazýva sa Kofex.

kofex-a

Keď káva nevyhovuje

Áno, keď sa povie nakopnutie unaveného organizmu, väčšine z nás príde na um práve káva. Tá obsahuje kofeín, ktorý zaručene nabudí náš organizmus. Počas dňa sa však často nachádzame v situáciách, kedy by sme si kávu najradšej dali, avšak nemôžeme. Vtedy by sa zišlo niečo, čo by sme mohli rýchlo požiť a nabudilo by nás to rovnako ako káva. A práve toto spĺňa prípravok Kofex. Ten, ako možno usúdiť z jeho názvu, obsahuje kofeín, dokonca dva druhy kofeínu – čistý kofeín a kofeín z guarany. Kofex je v podobe ľahko požiteľných tabliet, ktoré navyše nie sú návykové. Svoju potrebnú dávku kofeínu si tak môžete dopriať skutočne kedykoľvek bez akéhokoľvek risku. Vhodný je tak pre vodičov, študentov a prakticky každého, kto kávu nepije, alebo na ňu jednoducho nemá čas. Tablety Kofex zoženiete napríklad v e-shope Greenlike.sk. Tak nečakajte a porazte jesennú ospalosť aj vy!