Rodina

Premýšľate nad vianočnými darčekmi pre deti? Tieto hračky tento rok letia


Vianoce sú síce v nedohľadne, aj tak sa veľa starostlivých mamičiek pripravuje na Štedrý deň niekoľko mesiacov dopredu. Ak máte deti, potom iste viete, že hračky nie sú najlacnejšou záležitosťou, a tak sa oplatí nakupovať je v priebehu roka. V decembri tak nebudete mať zbytočne vysoké výdavky, ako to býva každý rok. Chcete deti prekvapiť vskutku originálnym darčekom, s ktorým sa budú hrať? Pozrite sa na najobľúbenejšie hračky tohto roku. S nimi rozhodne zabodujete.

LEGO je nestarnúca klasika

Pravdepodobne si spomínate na svoje detstvo, kedy ste si mohli stavať domčeky i farmy z kociek LEGO. Značka má dlhoročnú tradíciu, ktorá pretrváva dodnes, a tak stále sa dajú zohnať LEGO zostavy, dokonca oveľa prepracovanejšie, než tomu bolo pred 25 rokmi. Pretože je LEGO nákladnejšou záležitosťou, určite je lepšie kupovať jednotlivé varianty v priebehu roka.

Pre menšie ratolesti sa odporúča LEGO duplo, ktoré neobsahuje tak malé čiastočky, a tak sa hodí aj pre deti od dvoch rokov.

Vozidlá na záhradu i domov

Samozrejme záleží na veku dieťaťa. V dvoch rokoch ocenia odrážadlo, v piatich rokoch už bicykel či kolobežku. Síce sa nejedná o tradičné detské hračky, ale aj na týchto predmetoch si vaše ratolesti užijú veľa zábavy. Dokonca s nimi môžu v zime jazdiť bez problémov doma, nezaberú príliš miesta. Akonáhle už pôjdete jazdiť von, nezabudnite deťom prikúpiť aj helmu a chrániče. Chrániče využijú aj na detské bicykle a odrážadlá.

Hračky pre najmenších

Aj malé deti, ktoré treba ešte ani nechodia, potrebujú nejaké hračky. Pre takéto batoľatá sú pripravené hračky pre najmenších, ako sú hracie deky, hračky do vane, zvukové hračky, veľké kocky, kolotoče nad postieľku či hračky na rozvoj motoriky.

Pozrite sa na pestrú ponuku hračiek v e-shope MALL.sk. Určite budete spokojní ako s ponukou, tak aj cenami.