Krása

Rozmaznávajte svoju pokožku a doprajte jej regeneráciu

My ženy si dávame extra záležať na tom, aby naša pokožka vyzerala zdravo a sviežo. Neuvedomujeme si však, že práve to, čo jeme, má veľký vplyv na stav našej pokožky. Keď k tomu pridáme uponáhľaný život, všadeprítomný stres a veľká zodpovednosť za rodinu a domácnosť, je jasné, že naša pokožka toto všetko bez našej pomoci nezvládne.

Rozmaznávajte svoju pokožku a doprajte jej regeneráciu. 

Kúpte si galvanickú žehličku 

Ak chcete svojej pokožke dopriať rozmaznávanie ako v kozmetickom salóne, odporúčame vám kúpiť si kvalitnú galvanickú žehličku. Jedná sa o prístroj, ktorý je vhodný pre všetky ženy a pre všetky typy pleti. Jej primárnou úlohou je čistiť zanesené póry a zlepšovať metabolizmus pokožky. Medzi ďalšie pozitívne účinky galvanickej žehličky radíme vyhladzovanie vrások, posilnenie odolnosti buniek pokožky, masírovanie pokožky a zlepšenie absorbcie krémov.

Kvalitná galvanická žehlička je vynikajúcou pomôckou na rozmaznávanie pokožky a kúpiť si ju môžu nielen mladšie ročníky, ale aj ženy v strednom veku.

Používanie vhodných krémov 

Ak chcete dopriať svojej pokožke regeneráciu, musíte si vybrať kvalitné krémy. Hydratácia pokožky je veľmi dôležitá a pri krátkodobom zanedbaní sa to môže neskôr prejaviť. Je potrebné vyberať hydratačné krémy podľa typu pokožky. Odporúčame skôr slovenskú prírodnú kozmetiku, ktorá netestuje na zvieratách a je organickej kvality. U tej máte istotu, že je kvalitná. Zároveň neškodí vašej pokožke.

Čoraz viac ľudí trápi atopický ekzém, či práve psoriáza (lupienka). Ak máte kožné problémy, o to viac by ste sa mali zamerať na používanie vhodných krémov.

Rozmaznávajte svoju pokožku a doprajte jej regeneráciu a to tak, že zainvestujete do kvalitnej galvanickej žehličky, začnete používať kvalitné krémy, pleť si budete pravidelne čistiť, podporíte pleť aj zvnútra (úpravou jedálnička a konzumáciu potravín, ktoré podporujú zdravie pleti).

 

Zdroj obrázka: 

Autor: FotoDuets / Shutterstock.com