Rodina

Sviatok sa dá riešiť aj originálnym darčekom od srdca

Vždy pred blížiacim sa sviatkom vám blízkej osoby rozmýšľate, čím ju potešíte a obdarujete tentokrát? Už to nechcete riešiť rýchlym nákupom drogérie, fľašou dobrého alkoholu či dezertom? Potom si vyčleňte čas na malú kreatívnu prácu, výsledkom ktorej bude po zásahu profesionálov darček, akým vyrazíte dych. Práve niekoľko takýchto inšpirácií vám ponúkne náš článok.

Intímny darček vystihujúci príbeh života či inú obrazovú reportáž

Spomienky dokážu vyvolať najväčšie emócie. Ak ich darujete, na tento darček sa tak ľahko nezabudne. Práve spomienky sú hlavnou zložkou fotoknihy, ktorá ich prináša vo forme fotografií. Je už len na vás, či jednotlivé obrázky do fotoknihy zostavíte náhodne alebo prostredníctvom nej vytvoríte vlastný príbeh. Napríklad mame môže byť vytvorená fotokniha s fotkami jej detí od detstva až po dnes, prípadne v podobe reportáže z významnej udalosti v živote. Darček v podobe fotoknihy je dnes mimoriadne obľúbený a každého zaručene poteší. Vždy si však na zostavenie fotoknihy vyčleňte dostatok času, aby bol jej obsah hodnotný a kvalitný.

Vystavený na oči

V podobnom štýle sa môže niesť aj ďalší darček, ktorý však nemá charakter intímneho predmetu ako fotokniha, ale interiérovej dekorácie s originálnym vzhľadom, akú vystavíte všetkým návštevníkom domácnosti na oči. Jedná sa o fotoobraz vytvárajúci majestátnu alternatívu štandardnej fotografie v rámiku. Zvoliť si môžete buď jednu kvalitnú fotografiu, ktorú necháte vytlačiť na plátno a vytvoríte z nej veľký nástenný obraz, prípadne zapojíte opäť kreativitu a zostavíte koláž.

Tričko s potlačou môže byť vtipné aj vážne

Ak má oslávenec v obľube vtipné predmety so zaujímavými myšlienkami, prekvapte ho vašim vlastným nápadom aplikovaným na tričko. Tričko s potlačou môžete mať naozaj akúkoľvek podobu – od vtipnej hlášky, ktorú vyslovil oslávenec, jeho životné krédo, až po výstižný obrázok či fotografiu. S vytvorením aj tohto darčeka vám pomôže internetová stránka Darcekyodsrdca.sk.