Krása

Vectra 3D – využite jedinú vizualizáciu pred a po zákroku na Slovensku!

Chystáte sa na plastickú operáciu ale bojíte sa, či jej výsledok bude spĺňať vaše očakávania? Nebojte sa, rozhodne v tom nie ste sami. V dnešnej dobe ale máte jedinečnú možnosť podrobnej vizualizácie zákroku!

Plastická chirurgia je dnes už na tak vysokej úrovni, že si môžete nechať upraviť akúkoľvek časť tela, na ktorú si spomeniete. A to nielen pokiaľ ste hollywoodska hviezda, plastické operácie využíva čoraz viac Slovákov. Mnohí z nás ale plastické operácie ale stále nevidia ako účinný a výhodný zákrok, ktorý človeku zlepší život, ale spôsob, ako sa bohatí ľudia dokonale vybláznia na vlastnom tele a minú na to veľmi veľa peňazí. Väčšina plastických operácií je pritom vykonávaná nie zo srandy, ale kvôli odstráneniu skutočného problému, ktorý človeku obmedzuje život. Niekto nie je spokojný so svojím poprsím, iní zas s tvarom nosa, ktorý má okrem estetických nedostatkov často aj nedostatky funkčné. Keď sa rozhodnete podstúpiť plastickú operáciu, pravdepodobne od nej očakávate kompletné a doživotné vyriešenie daného nedostatku presne tak, ako si to vy predstavujete. Napriek tomu, že plastická chirurgia je dnes na vysokej úrovni, stále máme možnosť počuť o ľuďoch, ktorí s plastickou operáciou spokojní nie sú. S týmto problémom sa dá bojovať jednoducho, pomocou vizualizácie VECTRA® 3D.

Čo to vlastne je?

Myšlienka vizualizácie Vectra 3D je jednoduchá – umožniť pacientovi pred zákrokom vidieť, ako bude upravovaná časť po zákroku vyzerať. To je mimoriadne podstatné, pokiaľ máte presnú predstavu o tom, ako by mal výsledok zákroku vyzerať a chcete sa vopred presvedčiť o tom, že to tak naozaj vyzerať aj bude. Vectra 3D prináša nielen 360 stupňové snímanie, ale aj kompletné a presné zmeranie operovanej oblasti, vďaka čomu dokáže priniesť vizualizáciu, ktorá je veľmi presná a dá sa na ňu spoľahnúť.

Prsia, tvár, ale aj telo

Vectra 3D sa dá použiť na vizualizáciu zákrokov vykonávaných na prsiach, tvári a tele, iným slovom, na všetkých častiach, na ktorých sa bežne robí plastika. Prístroj sleduje skenovanú časť tela mimoriadne presne a zachytáva aj tie najdrobnejšie detaily pokožky, samotné snímanie trvá len 3,5 milisekundy, nehrozí tak ani rozmazanie snímky v dôsledku pohybu. Výstup je následne možné sledovať na farebnej obrazovke. Vizualizácia Vectra 3D prináša mnoho výhod, ktoré sa prejavia najmä na spokojnosti pacienta. Prináša výstup s neporovnateľne vyššou výpovednou hodnotou, ako snímky zhotovené vo väčšine kliník obyčajným fotoaparátom. Vectra 3D po nasnímaní ponúkne pacientovi výber z mnohých typov implantátov a postupov, ktoré následne nasimuluje na zosnímanej telesnej časti pacienta. Zatiaľ jediné zariadenia Vectra 3D na Slovensku sa nachádza v eveclinic Bratislava. A plastika presne podľa vašich predstáv sa môže začať!