Deti Rodina

Zoznam želaní, pokiaľ ide o darčeky, vytvorte ešte pred narodením bábätka

 

Nikdy v živote nedostaneme toľko nevhodných darčekov, ako pri narodení bábätka. Tento stav trvá dlho, až do vyššieho veku dieťaťa. Doma sa vám dokážu hromadiť úplne rovnaké veci. Napriek tomu, že je ponuka, napríklad pokiaľ ide o oblečenie, veľmi široká, pár obľúbených obchodov spôsobí, že nakoniec aj tak dostávate veci dvojmo či trojmo. Hromadí sa vám doma rovnaké oblečenie, máte doma desiatky tepláčikov, ale žiadne tričká. Dostávate rovnaké detské knižky, identické stavebnice a tony plyšových hračiek. A vám sa to predražuje.

Čo skutočne potrebujete si musíte kúpiť sami. K tomu potrebujete stále nové a nové komody, krabice a skrinky na hračky i na oblečenie, ktoré dostávate, aj keď ho nepotrebujete. Zorganizujte si darčeky pre dieťa najlepšie ešte pred narodením. Ako na to, aby sa nikto neurazil, a nepôsobilo to neslušne?

Vytvorte si inteligentný zoznam darčekov

Takýto zoznam dokážete používať nielen pre bábätko, ale aj pre predškoláka či školáka. Dokážete staré mamy, rodinu, známych, proste každého, kto nosí darčeky, usmerniť správnym smerom. Už okolo druhého roku dokáže mať dokonca dieťa vlastné priania na hranie, ale aj na rôzne oblečenie s obľúbenými rozprávkovými hrdinami.

mockup-pc-big-elisky-vanoce

Ako vytvoriť zoznam želaní?

Vytvorte zoznam želaní pomocou aplikácie Tomikup.cz. Je zadarmo a jednoducho si odkaz na tento zoznam dáte na webové stránky dieťatka, alebo na jeho facebook, kam dávate jeho fotky pre známych. Môžete ho tiež komukoľvek odoslať e-mailom a samozrejme ho priebežne editovať.

Vďaka aplikácii vytvoríte jeden wishlist pre rôzne e-shopy. Dnes bežne využívame zoznam želaní na jednotlivých e-shopoch, to však nie je praktické, hlavne pokiaľ chceme do zoznamu umožniť prístup väčšiemu množstvu ľudí. Inteligentné tlačítko Tomikup si dokážete dokonca pridať do svojho prehliadača, takže ho kedykoľvek jednoducho použijete pre pridanie konkrétneho tovaru do zoznamu želaní.

Aplikáciu so zoznamom želaní využijete aj pre iné príležitosti

Okrem darčekov pre bábätko dokážete takto koordinovať darčeky  k meninám, vianočné darčeky, ale aj svadobné dary. Je to skvelý nástroj, ako odbúrať nezmyselné aj zdvojené darčeky. Svoj wishlist môžete poslať manželovi a ušetriť mu starosti s výberom darčeka. Veď priatelia ani rodina nechcú utrácať za darčeky, z ktorých máme radosť len naoko. Radi si preto s výberom darčeku nechajú poradiť.