Zdravie

Prečo je pro – aging tak dôležitý? Na to sme sa pozreli bližšie!

Ak sa povie anti – aging, pravdepodobne je to pre mnohých ľudí veľmi stresujúce. Niektorí ľudia si zase myslia, že pokiaľ ešte nedosiahli vek 30 rokov, tak sa ich to netýka. Vo všeobecnosti však platí, že ako sa staráte o svoju pleť v mladosti, tak bude vyzerať, aj keď budete v pokročilom veku. Preto by ste mali o ňu dostatočne dbať.

Čo znamená pro aging? Vo všeobecnosti platí, že ide o prístup, ktorý hovorí o tom, ako by ste mali pracovať so svojím telom a pleťou, aby vyzerali čo najlepšie. V našej spoločnosti PURE sa snažíme dodržiavať prístup pro – aging pri výrobe všetkých našich produktov. Ak by ste si mysleli, že pro – aging je veľmi zložitý postup a nestojí za pozornosť, ste na omyle. Ide totiž len o šetrné čistenie, hĺbkovú hydratáciu a zároveň aj ochranu pokožky. Tieto kroky tak dokážu zabezpečiť, že vaša pleť bude žiariť.

Skin booster ako jednotka na trhu

Vyvinuli sme aj produkt s názvom Skin booster, ktorý spĺňa všetky normy postupu pro aging. Tento produkt je vyvinutý tak, aby dokázal predchádzať predčasnému starnutiu pleti. Žiadne starecké škvrny či iné nedokonalosti. Tomu je so Skin booster koniec.

Určite by vám vo vašej rutine nemal chýbať ani Whamisa odličovací olej, ktorý postačí len rozotrieť po suchej tvári. Následne ho dôkladne zmyte a vaša pleť bude hydratovaná a regenerovaná. Zo sekcie Whamisa si môžete zakúpiť aj čistiaci gél, tonikum, BB krém alebo sérum. Rozhodne si tak budete mať z čoho vyberať.

Perly kyseliny hyalurónovej

Výborným riešením a novinkou na trhu sú aj perly kyseliny hyalurónovej, ktoré vynikajú v mnohých oblastiach. Tento produkt si môžete zaobstarať aj spolu so špeciálnym tonikom. To je veľmi obľúbené. Perlu kyseliny hyalurónovej stačí v toniku len rozpustiť a môžete to tak naniesť na pleť.