Bývanie

Chcete modernizovať svoju kuchyňu? Zamerajte sa na granitové drezy a výsuvné zásuvky

Vytvoriť si moderný priestor vyžaduje skúsenosti. Spoluprácu s interiérovými dizajnérmi si však nemôže dovoliť len tak hocikto a preto môžete hľadať zaujímavé inšpirácie, ako si zmodernizovať interiér práve na internete. Zorientovať sa však v množstve odborných rád je prakticky nemožné a práve preto vám ponúkame pár zaujímavých rád, ktorých by ste sa mali držať konkrétne pri modernizácii kuchyne. Na čo by ste sa mali zamerať? Zamerajte sa hlavne na moderné granitové drezy a praktické výsuvné zásuvky.

Investujte do nových modernejších granitových drezov

Modernizácia kuchyne automaticky neznamená výmenu kuchynskej linky. Niekedy stačí vymeniť také drobnosti, ktoré sú zároveň v kuchyni veľmi dôležité. Môžu to byť napríklad kuchynské drezy, ktoré bývajú vystavované rôznym zvyškom potravín a dezinfekčným prostriedkom a časom strácajú na kráse.

Ak máte kuchynský drez už dosť opotrebovaný, skúste ho vymeniť za modernejší granitový drez. Za jeho najväčšie výhody sa považuje farebná stálosť, pevnosť, vysoká tepelná odolnosť, jednoduchá údržba, odolnosť voči poškriabaniu, možnosť vybrať si z rôznych farebných prevedení a samozrejme aj priaznivá cena. Keď farebné prevedenie drezu zladíte z farebným prevedením modernej vodovodnej batérie, bude to určite príjemná zmena.

Investujte do výsuvných zásuviek

Poznáte to. Potrebujete zapojiť ručný mixér a nemáte ho kde zapojiť.

Tento problém ľahko vyriešite kúpou a inštaláciou výsuvných zásuviek, ktoré vám umožnia zapojiť viacero elektrických spotrebičov naraz.

Výsuvné zásuvky sú moderným doplnkom v každej kuchyni. Nedokonalosti, ku ktorým bezpochyby patria aj káble, či zásuvky, dokážeme takýmto spôsobom schovať. Odporúčame vám ich umiestniť tam, kde najviac chystáte pokrmy, aby ste nemuseli zapájanie spotrebičov riešiť pomocou predlžovačiek.