Móda

Šperky pre ženy, ktoré nemajú rady elegantný štýl a zameriavajú sa skôr na pohodlie

Niektoré ženy by si nevedeli predstaviť obliecť niečo iné ako kostýmové nohavice, elegantné saká, či luxusné blúzky. Iné ženy si zase nevedia predstaviť nosiť takéto elegantné oblečenie.

Ak preferujete skôr pohodlie pred eleganciou, určite by ste rady vedeli, ako kombinovať šperky k pohodlným ležérnym kúskom. Poradíme vám, aké šperky sa hodia pre ženy, ktoré preferujú pred eleganciou skôr pohodlie, čiže ležérny štýl.

Kožené náramky 

Kožené oblečenie a kožené doplnky aj napriek tomu, že sa dajú nosiť aj na elegantný spôsob, môžu sa kombinovať aj s pohodlným ležérnym oblečením. Veľmi obľúbená je kombinácia koženej bundy, džínsov a dámskej teplákovej mikiny.

Z kože sa ale vyrábajú aj šperky. Môžeme spomenúť najmä kožené náramky, ktoré nosia najmä ženy- rebelky a dokonca aj muži.

Ak milujete kombináciu mikiny a džínsov, či trendy teplákov, odporúčame vám kúpiť si kožené náramky. Nové kožené náramky z prírodnej kože sa dajú skvele kombinovať aj ku koženým bundám, vestám, či dokonca k lesklým čiernym legínám.

Náušnice z chirurgickej ocele

Ak nemáte rady elegantný štýl, prezdobené náušnice Swarovski kryštáľmi asi nebudú to pravé orechové pre vás. Uprednostňujte skôr klasickú bižutériu, alebo si vyberte zaujímavé náušnice z chirurgickej ocele. Môžete ich kombinovať s teplákovými súpravami, k svetrom, džínsom, ale aj k športovým teplákom.

K takýmto náušniciam vám budú perfektne ladiť aj otváracie vreckové hodinky. Tie si však kupujú hlavne muži. Ak teda chcete s mužom ladiť, prečo si zároveň nekúpiť nové náušnice z chirurgickej ocele a partnerovi zase nové vreckové hodinky?

Ak preferujete skôr pohodlie a ležérny štýl je vám bližší, okrem týchto šperkov, ktoré sa dajú kombinovať práve s pohodlným ležérnym oblečením, vám odporúčame siahať po jednoduchých strieborných príveskoch. Môžete si ich skombinovať s klasickým bavlneným topom s dlhým rukávom, teplákovým kardigánom a džínsami.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor:  frantic00 / Shutterstock.com