Móda

Originálne reklamné predmety, ktorými zaujmete

Pri slovnom spojení reklamné predmety si väčšina z nás vybaví zbytočnosti, ktoré nám boli darované a nenašli využitie. Ak podnikáte, skúste klientom ponúknuť taký reklamný predmet, ktorý je využiteľný a nebude zbytočne zapadať prachom.

Inšpirujte sa našimi tipmi na originálne reklamné predmety. Týmito svojich klientov určite zaujmete.

Bavlnené tašky s potlačou

Igelitové tašky sú už dávno out. Skúste preto dať vyrobiť bavlnené tašky s potlačou s logom vašej firmy, poprípade s obrázkom, ktorý definuje vaše podnikanie. Pevné bavlnené tašky s potlačou nájdu svoje využitie. Zákazníci v nich môžu nosiť rôzne veci, napríklad nákup z potravín. Môžu si ich jednoducho poskladať a dať do kabelky a pre prípad potreby vytiahnuť, ak budú potrebovať niečo odniesť a nezmestí sa im to do kabelky.

Na výber máte z bavlnených tašiek s veľkým uchom, s malým uchom, so širokým dnom, ale aj z tašky z prémiovej bavlny. Môžete si vybrať ktorú budete chcieť.

Batohy s potlačou

Ak predávate tovar pre deti, či tínedžerov, môžete si dať vyrobiť trendy batohy s potlačou. Batohy, ktorých potlač je vyrobená kvalitnou sieťotlačou, ktorá vydrží aj viacnásobné pranie, bude praktický a zároveň originálny darčekový predmet. Opäť môžete zvoliť vlastnú potlač, poprípade viaceré potlače a dáte vyrobiť viaceré typy batohov s potlačou. Vybrať si môžete batohy v rôznych gramážach (ideálne mať viaceré). Dôležité je mať batohy, ktoré vydržia časté pranie a nosenie.

Tieto batohy sa dajú nosiť do mesta, do školy, ale aj do prírody. Budú preto originálym reklamným predmetom, ktorým oslovíte nielen mladšie ročníky.

USB kľúče s logom firmy

USB kľúče sa spolu s externými diskami využívajú v takmer každej domácnosti. Odporúčame vám preto okrem dvoch vyššie spomínaných reklamných predmetoch pouvažovať aj nad USB kľúčmi. Stačí si dať vyrobiť na ne logo vašej firmy.

Zdroj obrázka:

Autor: BAZA Production / Shutterstock.com