Móda

Reklamná potlač textilu sa stále teší obľube. A ktorý textil najviac?

Rôzne formy reklamy na nás „útočia“ každý deň zo všetkých strán. Reklamné spoty v televízii, či v rádiovom vysielaní, reklama v novinách a časopisoch a samozrejme, reklama na internete, či už na sociálnych sieťach, alebo na rôznych webových stránkach.

Reklama, ktorá môže mať aj praktické využitie

Aj keď sa môže zdať, že v súčasnosti všetci riešia hlavne online reklamu a tí, ktorí si to môžu dovoliť, si kúpia kúsok vysielacieho času v prime time, aj reklamné agentúry, ktoré sa zameriavajú na tlačenú reklamu, nemajú o prácu núdzu. A nemusí ísť len o tlač reklamných letákov, či polep bilbordov.

Obľúbenou je aj potlač textilu. A keď povieme textilu, tak tým myslíme prakticky všetok textil. Nohavice, mikiny, šiltovky a prakticky akýkoľvek odev a výnimkou nie sú ani rôzne vankúšiky, či kvalitná potlač tašiek. Využitie takejto reklamy? Firemné odevy pre zamestnancov, či darčeky pre obchodných partnerov, alebo pre bežných ľudí pri propagačných akciách. Prakticky z kohokoľvek môže byť „chodiaca reklama“.

Aký textil je najobľúbenejší na reklamnú potlač?

Jednoznačne vedie obľúbená potlač tričiek. Ak sa opýtate nejakej agentúry, ktorá sa zameriava na potlač textilu, určite vám povedia, že jadro ich práce tvorí práve potlač tričiek. Reklamná potlač tričiek existuje v mnohých podobách, od malej jednofarebnej tlače až po plnofarebnú rastrovú tlač na celú plochu trička.

Aj spomínané látkové tašky sa tešia obľube. Samé o sebe sú v mnohých farbách a keď sa k tomu pridá zaujímavá potlač, pútavý a naviac praktický reklamný predmet je na svete. Podobne sú na tom aj bavlnené chrbtové vaky, ktoré sú v súčasnosti obľúbené hlavne medzi mladými.

Zdroj obrázka:

Autor: Pressmaster / Shutterstock.com