Vzťahy Zdravie

Vyriešte raz a navždy problémy s erekciou

Kým kedysi problémy s erekciou trápili predovšetkým najmä mužov okolo štyridsiatky, dnes trápia aj oveľa mladších. Môže to byť spôsobené rôznymi faktormi, avšak žiaden muž nie je z týchto problémov nadšený.

Ak má aj váš partner problémy s erekciou, pomôžte mu vyriešiť ich raz a navždy.

Podporte ho a buďte mu oporou 

Ak už dlhodobo zaznamenávate, že váš intímny život nie je to, čo býval a hlavnou príčinou sú práve problémy s erekciou, podporte partnera a buďte mu oporou. Mnohí muži si problémy s erekciou nechcú priznať a dlhodobo ich pred partnerkami zatajujú. Ženy ale dokážu rýchlo vyzistiť, že niečo nie je v poriadku. Ak uvidíte, že váš partner má problémy s erekciou, podporte ho, buďte mu oporou a hlavne na neho netlačte. Nie je nič horšie, ako na partnera tlačiť a silou mocou chcieť od neho 100% výkon v spálni. Problémy s erekciou sa dajú odstrániť, treba však partnera podporiť a hľadať s ním spôsob, ako sa ich raz a navždy zbaviť.

Prvými úspešnými krokmi bude predovšetkým priznanie si daného problému a podpora partnerky. Zbaviť sa problémov s erekciou tak pôjde omnoho jednoduchšie.

Hľadajte spoločne príčiny 

Ak chce váš partner vyriešiť problémy s erekciou, je potrebné nájsť príčiny. Najskôr je potrebné hľadať príčiny v návykoch. Najmä nezdravý životný štýl vie viesť k dlhodobým problémom s erekciou. Rýchlu pomoc môže poskytnúť Viagra, avšak ak chce muž problémy riešiť a chce sa ich zbaviť navždy, je potrebné zmeniť životný štýl.

Odporučte partnerovi jedávať zdravšie, vyhýbať sa alkoholu, skončiť s fajčením, viac športovať, dopriať si viac spánku. S viacerými dokážete pomôcť partnerovi aj vy. Môžete začať spolu športovať, môžete začať variť zdravšie jedlá. Ak váš partner príde na to, čo spôsobuje tieto problémy, dokáže sa ich zbaviť a dokáže im tak aj v budúcnosti predchádzať.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: tommaso79 / Shutterstock.com