Móda

Druhy obuvi ako stvorené pre mamičky na materskej

S narodením dieťaťa sa rodičom a hlavne mamám na materskej doslova zmení celý život. Dni zrazu vyzerajú úplne inak. Aj keď starostlivosť o domácnosť ostáva, prácu nahrádza starostlivosť o dieťa.

Balerínky a espadrilky kombinujú pohodlie a eleganciu

Tieto zmeny sa prejavia aj na tom, čo si žena oblieka a aj na tom, čo si obúva. Predsa len pri každodenných prechádzkach s vašou ratolesťou musí byť vaša obuv maximálne pohodlná. To však neznamená, že sa elegancia musí úplne vytratiť. Akú obuv na materskej najviac zužitkujete?

Samozrejme, sú ženy, ktoré aj na prechádzkach s dieťaťom s obľubou nosia svoje elegantné dámske sandále na vysokých opätkoch a kľudne by v nich vydržali celý deň. Ak však nepatríte k ženám, ktoré majú takto natrénovanú chôdzu s vysokými opätkami, na materskej oceníte niečo nižšie. Ale aj tak môžete vyzerať štýlovo.

Skvelou voľbou budú napríklad elegantnejšie, ale stále pohodlné balerínky alebo espadrilky. Jednoducho sa obúvajú, čo pri deťoch vždy oceníte, patria k pohodlnejšej obuvi a zároveň vyzerajú pekne žensky. Čo viac potrebujete?

Uprednostňujete maximálne pohodlie alebo vyššiu dávku elegancie?

A keďže pri prechádzkach s dieťaťom ide z veľkej časti o komfort, musíme spomenúť pohodlné dámske tenisky. V tých zaručene vydržíte aj celý deň a keďže už dávno neplatí, že tenisky sú len športovou obuvou, ale kombinujú sa aj s elegantnejšími outfitmi, nikto nepovie, že by nevyzerali reprezentatívne.

Ak predsa len chcete niečo elegantnejšie, môžete siahnuť aj po pekných čižmičkách. Z rôznych dostupných modelov si určite dokážete vybrať také, ktoré budú nielen vyzerať elegantne, ale zároveň sa v nich bude komfortne chodiť.

A akú obuv zvoliť, keď prídu chladnejšie mesiace? Vaše nohy budú okrem pohodlia potrebovať teplo a sucho. Jednoznačnou voľbou sú v tomto prípade zateplené nepremokavé členkové čižmy.

Zdroj obrázka:

Autor: Mladen Zivkovic / Shutterstock.com