Rodina

Repasované PC sú ideálne pre home office i začiatok podnikania

Práve v materstve, behom materskej či rodičovskej dovolenky, potrebujeme doma osobný počítač. Ako na jeho kúpe ušetriť?

Narodenie dieťaťa, či dokonca niekoľkých po sebe, nás vie na dlhú dobu uviazať doma. S mobilným telefónom si ale nevystačíme. Či už hľadáme informácie súvisiace s pôrodom, s materstvom, alebo so starostlivosťou o novorodenca, potrebujeme kvalitné PC. Často nechceme stratiť kontakt so zamestnávateľom a snažíme sa zostať aspoň čiastočne zapojené do pracovného procesu. Postupom času tiež mnohé z nás začíname premýšľať, či sa nepustíme do vlastného podnikania. Napadajú nás možnosti súvisiace s dieťaťom, ale veľmi často dostaneme konečne chuť splniť si svoje sny, opustiť bývalú prácu a pustiť sa do vytúženého biznisu. K tomu všetkému potrebujeme podmienky. Tou základnou je poriadny počítač.

Kúpte si repasované PC

Lacných počítačov, ktoré nič nevydržia, je pomerne dosť. Tým sa ale zďaleka vyhnite. Kúpte si kvalitu za lepšiu cenu. To vám ponúknu repasované PC, ale aj repasované notebooky. Predáva ich e-shop LacnePC.sk.

Repasované notebooky nie sú klasickým bazárovým tovarom z pochybných zdrojov. E-shop LacnePC ich vykupuje od overených dodávateľov vo veľkom, často sa preto jedná o operatívne leasingy od veľkých spoločností, napríklad od bánk, ktoré často obmeňujú svoj PC park. Ide o nadštandardne kvalitnú techniku, medzi ktorou nechýbajú ani repasované LCD monitory. Túto techniku kupujete preverenú, v perfektnom technickom stave a za zhruba 50 % pôvodnej nákupnej ceny. Počítače mávajú aj nainštalovaný operačný systém. Pokiaľ ho nemajú, môžete sa na inštalácii s firmou dohodnúť.

Predaj repasovanej techniky

LacnePC.sk je český e-shop s repasovanou technikou, ktorý však zasiela aj na Slovensko, a to s cenou prepravy od 5 EUR. Za tovar zaplatíte štandardne v eurách a tovar vám je doručený do 2 až 4 dní. Na zakúpenú techniku máte záruku 12 mesiacov a je ju možné predĺžiť.