Bývanie

S prepravkami KLT rozbehnete výrobu aj vylepšíte logistické procesy

Názov týchto malých prepraviek vychádza z nemeckého názvu Kleinladungsträger, ktorý znamená práve „malá prepravka“. Prepravka ale klame svojim názvom, pretože ponúka pre firmy veľké množstvo benefitov.

prepravkami KLT sa stretneme predovšetkým v automobilovom priemysle. Pre ten sú doslova nevyhnutnosťou a pomáhajú na montážnych linkách, pre ktoré sú ako stvorené svojim objemom, dizajnom, nosnosťou, jednoduchou čistiteľnosťou aj dlhou životnosťou. Ľahko sa prenášajú a sú tiež kompatibilné s podvozkami pod prepravky, ale aj s euro paletami, na ktorých sa dajú tiež stohovať.

Ale KLT prepravky nezostali len v automobilovom priemysle

Vydali sa hľadať svoje uplatnenie aj do ďalších oblastní. Uplatňujú sa vo výrobe, ale aj v logistických procesoch. S prepravkami KLT sa stretneme všade tam, kde sa oceňuje dlhá životnosť, odolnosť chemikáliám a olejom, tiež jednoduchá udržovateľnosť a perfektná manipulácia. Hodia sa tiež pre mäsový priemysel, pre cukrárenskú aj pekárenskú výrobu.

TIP: KLT prepravky dodáva spoločnosť PK Group Slovakia s.r.o. Tá sa špecializuje na plastové prepravky a boxy, podvozky pod prepravky, na nádoby, barely a sudy, plastové palety a boxy, termoboxy a výroby pre dom i dielňu. Mimo to dodáva tiež pojazdné kolieska.

Prepravujte bez námahy a rýchlo

Potrebujte pre svoje výrobky či ako náhradný diel kolieska pojazdové? Len ťažko nájdete dodávateľa so širším sortimentom, ako je PK Group. Firma sa špecializuje na široké spektrum koliesok: prístrojové kolieska, kolieska s polyuretánom, antistatické kolieska, kolesá pre vysoké teploty, transportné kolesá pre priemysel, prístrojové a hygienické, kolieska s termoplastickou gumou, polyamidové silikónové kolieska, nerezové kolieska aj nábytkové a dizajnové kolieska.