Bývanie

Tip na bývanie v Bratislave

Usadiť sa s celou rodinou v Bratislave môže byť na prvý pohľad ťažké. Ale naozaj len na prvý pohľad a vtedy, ak neviete kde ubytovanie hľadať. My vám poradíme. Projekt Premiére poskytuje na dnešnú dobu vysoký štandard a všetko, čo rodina k spokojnému životu v hlavnom meste potrebuje.

O projekte

Pod názvom projektu Premiére sa skrýva 23 podlažný obytný komplex. Ako to pri moderných stavbách tohto typu býva, prízemie patrí obchodným a kancelárskym priestorom. Na druhom nadzemnom podlaží je bývanie vybavené príjemnou zeleňou extenzívnej zelenej terasy, ktorá prispieva k dobrému pocitu z bývania. To hlavné sa však odohráva na ďalších podlažiach, kde si môžete vyberať medzi apartmánmi, štúdiami aj bytmi. Každá z týchto jednotiek je navyše vybavená vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou. Ak sa chcete dozvedieť viac o vybavení obytných priestorov, kliknite na www.finep.sk. K ďalším bonusom a príjemným benefitom patrí aj panoramatický výhľad na hlavné mesto, ktoré budete mať ako na dlani.

matka-sk_finep_sk_01

Atraktívna lokalita

Ak chcete v Bratislave nájsť miestne časti, ktoré pamätajú slávne časy starého Prešporku, určite nemôžete obísť ani Staré mesto. Práve tu, na Šancovej ulici, nájdete aj obytný komplex Premiére. Dnešná Šancova ulica vznikla z komunikácie, ktorá sa od 17. storočia tiahla popri obrannej línii mesta. Od tých čias prešla vývojom nie len celá Bratislava, ale aj Šancová ulica ako taká. Dnes je to skutočná tepna hlavného mesta, odkiaľ sa spoľahlivo a rýchlo dostanete napríklad na letisko, k obchodným centrám alebo bratislavskému lesoparku. Novostavby Bratislava nemôže ponúknuť na atraktívnejšom mieste.

matka-sk_finep_sk_02

Bývanie, ktoré má budúcnosť

Investícia do bývania v Bratislave je momentom, ktorý budete môcť kedykoľvek v budúcnosti zúročiť. Zvlášť, ak sú súčasťou jeho infraštruktúry aj parkovacie miesta, už dnes nedostatková záležitosť takmer na celom území hlavného mesta. Projekt Premiére toto vyriešil trojpodlažnou garážou, navyše vybavenou nabíjacími stanicami pre elektromobily. Nie všetky byty v Bratislave na predaj majú takéto možnosti.