Krása Nezařazené

Vychutnajte si leto u Augustiniácov

Leto sa blíži neuveriteľnou rýchlosťou a vy neviete, kam vyraziť? Užite si netradičný wellness pobyt v Augustiniánskom dome. Obklopí vás čaro histórie a krásnej českej prírody.

Augustiniásky dom svojou kreativitou rozhodne nešetrí. Má pre vás nachystané sezónne prekvapenie. Každý pobyt zo stálej ponuky vám tentokrát spríjemní letná atmosféra. Aké wellness pobyty si môžete vybrať?

  • Relax s raňajkami
  • Wellness pobyt
  • Dokonalá relaxácia
  • Inšpiratívny pobyt
  • Cesta za zdravím
  • Augustiniásky týždeň

Čo na vás čaká?

Relaxačnú dovolenku môžete doplniť chytaním brondzu v Záhrade 6 zmyslov. Prečo 6 zmyslov? Na prvej zastávke je altánok, v ktorom hrá príjemná hudba. Hudobné nástroje si môžete vyskúšať aj sami. Čo ak vo vás drieme génius? Ďalšie miesto je venované čuchu. V drevených lucernách sa ukrývajú kadejaké vône. Prejdite sa bosými nohami po zelenom trávniku a ulahoďte svojmu citu v končatinách. Nebojte sa, nezabudlo sa ani na zrak. Ten si „potrápite“ napínavou cestou v labyrinte. Alebo sa pokocháte fotografia Dušana Swalensa s názvom Elementy.

V lete a teple si treba dávať pozor na dodržiavanie pitného režimu. V romantickej záhrade máte na výber množstvo osviežujúcich drinkov a limonád. Na obed si vychutnáte výživnú polievku. Každú stredu a sobotu večer je pre návštevníkov nachystaná grilovačka, ktorú spríjemní živá hudba.

Nezabudli sme ani na športovcov

Ak nechcete celé dni len lenošiť, pokojne oddýchnuté telo rozhýbte pri petanque či badmintone.K dispozícií je aj športový areál – LuhaPark, v ktorom si na svoje prídu hlavne golfisti a tenisti. Máte radi adrenalín? Augustiniánsky dom má pre vás možnosť zapožičania si horských bicyklov. V Luhačoviciach je viac ako 110 km cyklotrás.

Oddychové relaxačné procedúry

Viete si predstaviť niečo lepšie ako relaxačné masážne osvieženie? Čítate dobre. Nechajte svoje telo odpočinúť pod rukami skúsených masérov. Sami si vyberiete prírodný olej a uvoľníte fyzické blokády a psychické napätie.

Ak potrebujete osviežiť a k tomu svoju pokožku revitalizovať a hydratovať, vyskúšajte letný augustiniánsky rituál. V lete je pokožka namáhaná a často suchá. Pripravený je úvodní peeling čerstvou kávou alebo zásaditou morskou soľou. Vaše telo tak bude dokonale hladké. Nasleduje hydratačný zábal a masáž. Budete sa mať ako vo vatičke.

Čo dodať?

Všetok tento relax, oddych, starostlivosť, zábavu, šport a slnko máte skoro po ruke. Stačí si vybrať to svoje. Ceny pobytov, ako aj ostatné dôležité informácie nájdete tu. Príďte si k nám vychutnať čaro leta!