Kariéra

Zdokonaľte sa v cudzom jazyku na jazykovom pobyte

Každý zamestnávateľ požaduje od nových uchádzačov o prácu skúsenosti v danom odbore a ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka. Záujem mladých ľudí o cudzie jazyky je veľký. Veľmi dobre si uvedomujú, že ak budú vedieť plynule hovoriť aspoň jedným cudzím jazykom, dostanú sa na lepšie platené miesta do nadnárodných spoločností.

Ak sa chcete zdokonaliť v cudzom jazyku a nájsť si lepšie pracovné miesto, využite služby medzinárodných jazykových agentúr, ktoré sprostredkovávajú takéto jazykové pobyty.

Jazykový pobyt na Malte

Ísť na jazykový pobyt a ešte si aj užívať krásne more a príjemné prostredie tohto stredomorského ostrova? Žiaden problém! Niektoré medzinárodné jazykové agentúry ponúkajú výhodné jazykové pobyty na Malte. Odporúčame ich najmä tým, ktorí sa chcú zdokonaliť v najpoužívanejšom jazyku – v angličtine. Po maltčine je angličtina druhým najpoužívanejším jazykom a zároveň oficiálnym jazykom, preto môžete využiť možnosť zdokonaliť sa v tomto jazyku práve na tomto ostrove. Kamkoľvek pôjdete, budete sa môcť stretnúť s anglicky hovoriacimi ľuďmi.

Jazykový pobyt v Anglicku

Ak vás Malta príliš neláka a radšej by ste sa zdokonaľovali v angličtine v krajine, kde sa používa najviac, uprednostnite jazykový pobyt v Anglicku. V lete tam nemáte veľké teplo, v zime zase veľkú zimu. Navyše Anglicko má množstvo krásnych historických pamiatok a múzeí, a to nielen v Londýne. Angličtinu tak budete môcť skúšať v reálnych situáciach – v komunikácii s domácimi, v obchode, kine, v múzeu, atď.

V jazykovej škole na Slovensku sa naučíte cudzí jazyk. Lepšie sa ho ale naučíte v krajine, kde sa týmto jazykom hovorí bežne. Využite ponuky medzinárodných jazykových agentúr a prihláste sa na jazykový pobyt a spoznajte zvyky, tradície a kultúru danej krajiny. Uvidíte, že na takýto zážitok budete spomínať celý život.