Rodina

5 najlepších adventných kalendárov pre ženy

Adventné kalendáre sú určené pre každého. Radosť z otvárania okienok každý deň si užívajú ako deti, tak aj dospelí. Prinášame vám preto 5 najlepších adventných kalendárov pre ženy, ktoré potešia aj tie najnáročnejšie.

Čokoládový adventný kalendár

Sladké potešenie na každý deň počas Adventu je dobre známou tradíciou. Čokoláda by však mala mať vysokú kvalitu a jej ingrediencie by mali mať overený pôvod. Preto vám odporúčame bio adventné kalendáre, ktoré spĺňajú presne tieto prísne kritériá. V ich ponuke však nájdete aj kalendáre s okienkami vyplnenými ovocím alebo bylinkovými čajmi.

Kozmetický adventný kalendár

Adventné kalendáre s kozmetikou sú v ponuke už pomerne dlho a ponúkajú ich viacerí známi výrobcovia kozmetiky. Vyberať tak môžete z kalendárov s pleťovou kozmetikou, bio produktami alebo kozmetikou pre relax tela aj mysle.

Adventný kalendár so sviečkami

Voňavý podvečer v objatí hebkej deky so šálkou kávy alebo čaju je snom každej ženy, ktorá sa vráti po vyčerpávajúcom dni domov. Prečo jej tým pádom nespríjemniť advent kalendárom, ktorý skrýva v každom okienku inak voňavú sviečku?

DIY adventný kalendár

Vlastnoručne vyrobené adventné kalendáre sú trendom už po dlhé roky. Nie každý je spokojný s náplňou okienok konvenčných kalendárov, a tak je na mieste zvážiť aj túto možnosť. Okienka môžete vyplniť presne podľa chuti obdarovanej osoby. Výsledkom tak môže byť unikátny handmade adventný kalendár, ktorý nebude mať nikde na svete dvojníka.

Čajový adventný kalendár

Teplý čaj počas mrazivého dňa je skutočný balzam na unavenú myseľ. V ponuke obchodov nájdete rôzny výber adventných kalendárov, ktoré obsahujú vrecúškové, sypané alebo pečené čaje. Taktiež môžete vyberať z bylinkových alebo ovocných čajov. Ak hľadáte niečo unikátne, vyskúšajte tento rok bio adventný kalendár so špeciálnymi čajmi z celého sveta, ktoré sú zabalené v rozložiteľných vrecúškach.

Výber adventného kalendára môže byť v dnešnej dobe poriadne zložitý. Dôvodom je rôzny vkus našich blízkych a tiež veľmi široká ponuka v obchodoch. Dúfame, že vám naše rady pomôžu pri výbere adventného kalendára, ktorý bude potešením na každý deň.