Zdravie

Ach, tie úrazy… Poistite sa!

Úrazy nepochybne nie sú ničím príjemným, o to viac, pokiaľ za ne musíte následne poriadne zaplatiť. Neplaťte za úrazy, vybavte si aj vy úrazové poistenie!

Známe a pravdivé príslovie znie – kto sa nikdy nezranil, nikdy nezažil poriadnu zábavu. Nuž, je to naozaj tak, najviac zranení vzniká pri činnostiach, kedy sa ľudia zabávajú. Predstavte si však nasledujúcu situáciu. S kamarátmi sa rozhodnete, že si potrebujete na pár dní oddýchnuť od povinností bežného života a vydáte sa nikde na chatu so lesa, aby ste mohli chodiť na rôzne túry a užívať si zábavu a pokoj. Vyberiete sa na vysokohorskú túru, skaly v nadmorskej výške, ktorej hodnota sa blíži hodnote troch priemerných slovenských platov, určite zaručia nadmiernu dávku adrenalínu v krvi, teda poriadnu zábavu. Náhla horská búrka a šmykľavé skaly však, chtiac-nechtiac, vytvoria dokonalé podmienky na zranenie, spadnete a zlomíte si nohu. Asi si viete predstaviť, čo nasleduje potom. Zásah vrtuľníka, pobyt v nemocnici a následne niekoľkomesačná vynútená prestávka od akéhokoľvek pohybu. Aby toho nebolo málo, budete musieť za úraz poriadne zaplatiť a následne zadarmo trpieť následky úrazu. Teda, pokiaľ nemáte úrazové poistenie!

Vhodné pre každého

Možno si vravíte, že úrazové poistenie vám netreba, lebo na nejaký výlet idete len párkrát do roka. Mýlite sa, pozrime sa na ponuku poisťovne Union. Tá umožňuje uzatvoriť krátkodobé úrazové poistenie na dobu 1-30 dní, pokiaľ ste však aktívne žijúci človek, môžete si vybaviť dlhodobé úrazové poistenie na dobu minimálne 5 rokov. Rovnako ako turisti, aj športovci sú ohrození zraneniami, z ponuky si tak vyberiete, či je vašou rizikovou skupinou šport alebo turistika. Zvolíte si obdobie poistenia, dodatočné krytia a je to, úrazové poistenie máte uzatvorené. V dnešnej modernej dobe je tu navyše úrazové poistenie online, vďaka ktorému získate poistenie jednoducho z pohodlia domova. Tak už ďalej nečakajte, vybavte si úrazové poistenie ešte dnes a žite aktívne bez obáv!