Zdravie

S doplnkami stravy sa budete na jar cítiť skvele

S príchodom jarného počasia sa o slovo prihlási aj únava, možno aj depresie. Rovnako tak na vás zaútočia bacily zo všetkých strán, pretože sa prebúdzajú rovnako ako zvieratá zo zimného spánku. Ak hľadáte spôsob, ako podporiť imunitu a dopriať telu všetko potrebné, určite siahnite po doplnkoch stravy, ktorých existuje nespočetné množstvo. Ideálne sú produkty založené na čisto prírodnej báze, pretože chémia nie je pre telo práve dvakrát prijateľná.

BIOSIL plus

Obľúbenosti sa teší prípravok zvaný BIOSIL plus, ktorý má za úlohu starať sa o vlasy, nechty a pokožku. Ak vám teda začali vypadávať vlasy, nechty nie sú tak pevné ako kedysi, je najvyšší čas podporiť ich kvalitu prírodnými doplnkami stravy, pričom ideálnou voľbou je BIOSIL plus.

KOFEX

S únavou dokáže bojovať samozrejme kofeín. Bohužiaľ, pitie niekoľkých šálok kávy denne nie je pre zdravie prínosné, pretože káva neobsahuje len kofeín, ale aj celý rad ďalších nie príliš vhodných látok. KOFEX je ale čistý kofeín a extrakt z guarany. Pôsobí proti únave, ba dokonca sa odporúča aj vodičom na dlhé cesty.

GAŠTAN plus

Pre správnu cirkuláciu krvi a potlačenie pocitu ťažkých nôh slúži GAŠTAN plus. Jedná sa o kapsuly, ktoré v neposlednom rade pozitívne pôsobia aj na funkciu ciev.

VITAMÍN D3 10 mg

Imunitný systém dokáže podporiť tiež VITAMÍN D3 10 mg, čo je doplnok stravy, ktorý má ale oveľa viac účinkov. Napomáha treba tiež správnemu vstrebávaniu a využití vápnika a fosforu.

ALLICOR

Cesnak je úžasný, najmä vám pomôže pri chrípke a prechladnutí. Cesnak obsahuje ALLICOR. V jeho zložení nájdete ešte aj celý rad stopových prvkov a minerálov.

Ak hľadáte doplnky stravy a chceli by ste na jar podporiť imunitný systém a zabojovať proti únave, pozrite sa do pestrého produktového portfólia e-shopu greenlike.sk.


12206-banner-sk