Rodina

Hľadáte hotel v Piešťanoch, ktorý splní všetky vaše požiadavky?

Čo podľa vás nesmie chýbať žiadnemu dobrému hotelu? Priestranné izby, pohodlné postele, reštaurácia s chutným jedlom, či wellness? Ak ste na všetko prikývli, vieme o jednom hoteli, ktorý to všetko spĺňa.

Nájdete tu všetko potrebné

Je ním Hotel Park Piešťany. Ponúka 103 komfortných izieb, elegantný krytý bazén, wellness, fitness, možnosť zapožičania si bicyklov, reštauráciu so špecialitami slovenskej aj svetovej kuchyne, kaviareň a aj bar. Skrátka všetko, čo počas pobytu môžu potrebovať páry a aj rodiny s deťmi. Taktiež je Hotel Park ideálnym miestom ak hľadáte dobrý pobyt pre seniorov v Piešťanoch.

Zaujíma vás vybavenie izby, ktoré vás čaká v ktorejkoľvek izbe bez ohľadu na to, či je to štandardná izba, alebo luxusný apartmán? Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa so sušičom na vlasy. Ďalej na izbách nájdete TV, telefón, minibar, trezor a pre vás pripravený župan a papuče. Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli je samozrejmosťou.

Spokojní budú všetci bez ohľadu na to, čo hľadajú

Okrem ubytovania a pobytových balíčkov môžete Hotel Park využiť aj v prípade, že hľadáte krásny priestor pre vašu svadbu alebo rodinnú oslavu. Taktiež sú priestory hotela vhodné aj ak chcete zorganizovať firemné podujatie, konferenciu alebo kongres v Piešťanoch.

Ak prídete aj s deťmi, pravidelne hotel pripravuje animačné programy, detské tábory a rôzne aktivity, aby ste si aj vy s manželom mohla dosýta oddýchnuť. K oddychu a regenerácii prispeje aj fakt, že Hotel Park sa nachádza v mestskom parku, v ktorom vás čaká pokoj a ticho.

V prípade dobrého počasia sa môžete výhľadom na park a blízke okolie Piešťan kochať z panoramatickej terasy hotelového Sky baru. Len si predstavte tú romantiku pri západe slnka. To jednoducho musíte zažiť!

Zdroj obrázka:

Autor: Lubos K / Shutterstock.com