Voľný čas

Jasná a Nízke Tatry sú dokonalým miestom na oddych pre celé rodiny

matka - obrázok k článku 4

Cestovný ruch na Slovensku minulý rok podporili aj cestovné poukazy. Slovenské hory ale aj tento rok čakajú prílev slovenských dovolenkárov. Ak neplánujete dovolenku v zahraničí a plánujete v tejto neľahkej situácii podporiť slovenský cestovný ruch, odporúčame vám ísť do Nízkych Tatier, konkrétne do Jasnej.

Stredisko obklopené nízkotatranskou prírodou 

Jasná je súčasťou Demänovskej doliny, nachádza sa v jej samom závere. V zahraničí je Jasná známa najmä ako lyžiarske stredisko, avšak Jasná je prístupná celoročne. Je obklopená nízkotatranskou prírodou, ktorá umožňuje nielen relax v najmodernejších hoteloch, ale aj množstvo prechádzok, turistických trás, ale aj návštevu krásneho prírodného ľadovcového plesa.

Ak chcete nájsť moderný hotel v Nízkych Tatrách, rozhodne ho hľadajte práve v Jasnej.

Apartmány v Jasnej 

Ak plánujete ísť viacpočetná skupina – rodiny s deťmi, pred hotelmi uprednostníte apartmány v Jasnej. Apartmány v Jasnej ponúkajú moderné ubytovanie so všetkým, čo rodiny potrebujú, vrátane vlastnej kuchyne, či obývačky. Viaceré ubytovacie zariadenia ponúkajú pekné apartmány v Jasnej. Treba si ich však rezervovať vopred, aby sa nestalo, že vám ich niekto obsadí. O apartmány je totiž veľký záujem.

Ak teda plánujete letnú dovolenku v tomto nízkotatranskom stredisku, neváhajte s rezerváciou ubytovania. Čo by ste povedali na apartmány v apartmánovom dome, ktorý má aj vlastnú štýlovú vináreň? Jasná a Nízke Tatry sú dokonalým miestom na oddych. Žiaden smog, len čistý vzduch, príroda. Odporúčame vám vyjsť si na Chopok, Dereše, alebo na Ďumbier. Nejedná sa o náročné túry, avšak musíte mať aspoň ako také skúsenosti s vysokohorskou turistikou, najmä čo sa týka turistiky na Ďumbier. Je to dlhšia turistika, avšak je po hrebeni.

Odporúčame vám aj návštevu Vrbického plesa, ktoré nájdete priamo v Jasnej.

 

Zdroj obrázka: 

Autor: Anna Lurye / Shutterstock.com

Váš komentár