Voľný čas

Hľadáte darček pre svojho muža? Máme pre vás inšpirácie

Nájsť vhodný darček pre svojich milovaných je náročnejšie, než sa môže zdať. Vždy chceme obdarovaného potešiť, ale máme obavy, aby sme nekúpili niečo, čo nevyužije.

Ak hľadáte darček pre svojho muža, máme pre vás inšpirácie.

Let lietadlom

Ak má váš partner rád výšky a adrenalín, zajednajte mu let lietadlom. Takýto vyhliadkový let bude nezabudnuteľným zážitkom. Výhľad z výšky na krajinu a prírodu a pocit slobody sú veľkým lákadlom.

Ak by ste chceli zajednať let lietadlom pre svojho partnera, nemusíte sa riadiť ročným obdobím, pretože tento zážitok je možné absolvovať v každom ročnom období.

Skôr, ako sa pôjde k oblakom, bude nasledovať inštruktáž a zoznámenie sa s lietadlom. Let lietadlom je vhodný nielen pre milovníkov adrenalínu a výšok, ale aj pre milovníkov samotných lietadiel, pretože pri týchto vyhliadkových letoch vám pilot, ktorý je zároveň aj majiteľ lietadla, povie niečo o lietadlách, s ktorými lieta.

Vstupenky na športový zápas, či koncert

Pre milovníkov športov a hudby bude vhodným darčekom práve vstupenka na športový zápas a koncert. Má váš partner obľúbeného športovca, či športový tím? Kúpte mu vstupenky na zápas. Ak by chcel ísť skôr na koncert, kúpte vstupenky na koncert. Odporúčame kúpiť ale dve vstupenky a budete si môcť spraviť pekný večer spolu.

Darčeková poukážka na návštevu barbera

Aj darčeková poukážka môže vášho muža potešiť, či už na narodeniny, meniny, alebo výročie. Váš partner si môže nechať upraviť bradu alebo si dať ostrihať a upraviť vlasy, a to u profesionálneho barbera. Prečo partnerovi nedopriať nový účes, či pekne upravenú bradu?

Pánska kozmetika na bradu a vlasy

K takejto poukážke objednajte aj kvalitnú kozmetiku na úpravu brady/ na holenie a aj kvalitnú pánsku vlasovú kozmetiku. Ak si váš partner potrpí na upravenej brade a vlasoch, takýto darček bude trefa do čierneho.

Zdroj obrázka:

Autor: ROMAN DZIUBALO / Shutterstock.com