Deti Rodina

Jazykové tábory plné hier, zábavy a vedomostí

Kvôli pandémii koronavírusu zažívali v poslednom období naše deti nedostatok sociálneho kontaktu so svojimi rovesníkmi. V ich záujme tak je, aby túto stratu čo najrýchlejšie dobehli. Jednou z možností ako dopriať vašim ratolestiam sociálny kontakt, pri ktorom sa zároveň niečo naučia, sú jazykové tábory.

Vedieť po anglicky je veľké plus

Nie nadarmo je angličtina svetový jazyk. Dohovoríte sa ňou hádam v každej krajine, využijete ju v online priestore aj pri ovládaní rôznych zariadení. Schopnosť ovládať anglický jazyk otvorí vašim deťom nové svety a v dospelosti vďaka nej získajú výhodu na trhu práce, keďže čoraz viac zamestnávateľov od uchádzačov očakáva, že minimálne po anglicky sa budú vedieť dohovoriť.

Aby sa vaše deti aj mimo školy naučili alebo zdokonalili v anglickom jazyku, nemusíte s nimi cestovať do zahraničia. Prihláste ich na niektorý z denných letných jazykových táborov na Slovensku. Vďaka moderným vyučovacím metódam zvládnu učivo rýchlejšie a ešte ich to aj bude baviť. Vhodné sú pre deti rôzneho veku a rôznej úrovne znalostí anglického jazyka. Na základe týchto dvoch „ukazovateľov“ budú rozdelené do skupín tak, aby si každé dieťa domov odnieslo čo najviac nových vedomostí a skvelých zážitkov.

Deťom sa nebude chcieť ísť domov

Ak sa vašim deťom do učenia cez leto moc nechce, motivovať ich môže skutočnosť, že zábavy zažijú minimálne rovnako veľa ako výučby. A aj počas rôznych hier sa budú učiť, keďže aj pri hraní budú používať anglický jazyk. Tešiť sa môžu na nový program každý deň, rôzne výlety a samozrejmosťou je, že bude postarané o to, aby mali zdravé jedlo a dodržiavali pitný režim.

Rovnako študijné materiály budú deťom poskytnuté, takže nemusíte mať starosti so zháňaním potrebných pomôcok pred začatím tábora. A keďže ide o denný tábor, na konci dňa si svoje ratolesti vyzdvihnete a pripravia sa na ďalší deň plný nielen výučby, ale hlavne zábavy.

 

 

Zdroj obrázka:

 

Autor:  Artmim  / Shutterstock.com