Voľný čas

Jednoduchý výber obedového menu

Sedíte v práci, blíži sa čas obeda a stále neviete, čo budete dnes na obed jesť? Ak ste si do práce jedlo nedoniesli z domu, alebo vám váš zamestnávateľ nezabezpečuje obedy priamo na pracovisku, je na čase obzrieť sa po dobrej reštaurácii so zaujímavou ponukou.

Rôzne reštaurácie na jednom mieste

Ak sa vám nechce na internete predierať mnohými stránkami tých najrôznejších reštaurácií z vášho mesta, máme pre vás rýchle a jednoduché riešenie ako nájsť zaujímavú ponuku obedových menu. Navštívte stránku obedvmeste.sk, vyberte si svoje mesto a uvidíte rôznorodé obedové menu z rôznych reštaurácií na jednom mieste. Nebudete sa už viac musieť preklikávať množstvom stránok jednotlivých reštaurácií, pretože tu iste nájdete zaujímavé jedlo za rozumnú cenu.

Reštaurácie v ponuke sú veľmi rôznorodé, nájdete tu tradičnú slovenskú kuchyňu, ale aj kuchyne zahraničné – taliansku, thajskú či veľmi obľúbenú čínsku. Ak vás niektoré menu-čko zaujme a máte danú reštauráciu v blízkosti pracoviska, tak je jasné kam budú mieriť vaše kroky počas obeda. Ak vás však zaujala vzdialenejšia reštaurácia, len veľmi ťažko sa stihnete počas obednej prestávky otočiť tam a späť. V takomto prípade je lepšie využiť donáškovú službu danej reštaurácie. Túto službu dnes už ponúkajú takmer všetky reštaurácie, len si musíte vybrať a objednať obed dostatočne vopred, aby vám bol doručený ešte v čase obeda a nie na záver vašej pracovnej doby.

Cenová rôznorodosť

Jednotlivé reštaurácie v ponuke majú samozrejme aj odlišnú cenu obedového menu. Aj vďaka tomu si môžete vybrať jednoduchšie a lacnejšie jedlo, ale i nejakú zaujímavú špecialitku za trochu vyššiu cenu. Možno nájdete aj reštauráciu, ktorá má obedové menu presne v cene vašich stravných lístkov, a tak budete mať o starosť menej pri platení, postačí vám jeden stravný lístok a hotovo.