Voľný čas

Každodenné cvičenie vám dodá energiu a dobrú náladu

Pre ľudské telo je vedľa príjmu potravy, tekutín a ďalších nevyhnutných činností, veľmi dôležitý aj pohyb, bez ktorého by nám ochabli svaly a aj bežná chôdza na záchod a späť by nás zmáhala. Pre väčšinu ľudí je však pojem cvičenia ako cudzie slovo, pri ktorého vyslovení im naskakuje husia koža. Nie je samozrejme nutné nič preháňať, avšak aspoň športové základ by mal mať úplne každý. Predsa len to aj vyzerá lepšie, než keď niekto vyzerá ako zápasník v sumo.

Hlavne ráno

Ranná rozcvička je veľmi dôležitá, za celý deň ba aj prioritné. Rovnako ako raňajky, aj ranná rozcvička Vás preberie a Vaše telo riadne rozhýbe. Chce sa to však aspoň spočiatku nútiť, pretože takmer nikdy sa nikomu cvičiť nechce (pretože nepozná TRX systém). Po každom cvičení samozrejme príde vhod sprcha, ktorá Vašim svalom uľaví a tento proces Vás celkovo zregeneruje a preberie, čo Vám potom môže ovplyvňovať značné množstvo Vášho denného rozvrhu. Po cvičení je samozrejmá sprcha, a to najlepšie chladná, alebo aspoň vlažná …

Kolektívne

Samotného nebaví cvičiť snáď nikoho … obzvlášť nie tých, ktorí sú leniví a s cvičením len začínajú. A preto je dobré, utvoriť s niekým skupinu … nezáleží, či budete dva, či Vás bude päť … ide predovšetkým o to, že akonáhle s niekým tvoríte skupinku v tomto smere, snažíte sa súperiť a dosahovať stále lepších a lepších výsledkov, než tí ďalší . A práve to sa môže stať Vaším hnacím motorom, čoho si skôr či neskôr všimnú aj ostatní.

Odmeňte sa

Po každom náročnom cvičení sa nebojte a odmeňte sa. Záleží čisto na Vás, či sa odmeníte horúcou vaňou na uvoľnenie svalov, nejakým dobrým jedlom, či snáď novým, pekným oblečením. Nič sa však nesmie preháňať … za jeden úspech pri cvičení sa rozhodne neodměňujte hneď niekoľkokrát, pretože to potom akurát stratí význam. Pokiaľ však budete treba namiesto obvyklej polhodiny cvičiť dve hodiny len preto, aby ste si mohli dopriať viacnásobnú odmenu, je všetko úplne v poriadku.