Voľný čas

Koníčky pre ženy

Rodičia nás vedú k športom, umenia alebo hudbe ale čo nás naozaj raz bude baviť spoznáme až s časom. Je veľa žien ktoré sa venujú v detstve športu a vydrží im to dospelosti. Môže ísť o kontaktné športy, ale aj pre čisto dievčenskú záležitosti ako je aerobic alebo tancovanie.

Úspech a dobrá partia podporí zábavnosť našej aktivity a pre mnoho z nás sa potom šport stane tým najdôležitejším. Sú medzi nami však aj kľudnejšie typy ktoré dajú prednosť viac ženským koníčkom. Napríklad rôzne manuálne činnosti ako je keramika, ručné práce či varenie.

Nielen že sa tak príjemne upokojí, ale zároveň sa tak naučí veľa užitočnosťou do domácnosti. Intelektuálne a umelecky nadané deti sú často objavení a vedení k rôznym hudobným či dobročinným aktivitám pri ktorých si užijú slávy ale často aj cestovanie. Niektoré koníčky stojí pár stoviek iné si môžu dopriať len tí majetnejší z nás.

A čo trochu netradičné zábavy. Každý sa rád baví. Naše záľuby s s vekom mení, rovnako ako sa mení naše priority. Niekedy je potreba nebáť s trošku riskovať. Sú totiž záležitosti ktoré vyžadujú viac odvahy. Tieto koníčky sú skôr prepletené muži, ale nájdu sa medzi nami aj ženy ktoré potrebujú k životu trochu viac vzrušenia.

A čo napríklad rozpumpuje zaručene krv – horolezectvo vo vysokých horách, potápanie, bungee jumping, či skákanie padákom. Chce to však vedieť prekonať sám seba a nie každý toto vzrušenie k životu túžia mať.

Nakoniec zistíme že toho máme s rodičmi veľa moc spoločného a skončili sme pri tom kde ste začali a alebo že na koníčky už nám skrátka nezostáva čas čo je celkom škoda, pretože dobrý koníček prináša človeku dlhodobú radosť a pocit naplnenia.