Voľný čas

Moderný hotel v Žiline, ktorý vás privíta tými najkvalitnejšími službami

Žilina patrí k najvýznamnejším mestám na Slovensku. Toto krajské mesto nachádzajúce sa na severe našej republiky má v niečom predsa len prvenstvo. Zachovali sa tu pôvodné podlubia na Mariánskom námestí, ktoré denne obdivujú a prechádzajú popod ne všetci Žilinčania. 

Ak plánujete ísť do tohto mesta a hľadáte čisté a útulné ubytovanie, odporúčame vám práve moderný hotel nachádzajúci sa neďaleko Mariánskeho námestia.

Hotel Galileo – vhodný aj pre tých náročnejších

Moderný hotel Galileo je útulný hotel v Žiline, ktorého výhodou je jeho moderné a cenovo prijateľné ubytovanie a jeho poloha. Tento hotel nájdete na Hlinskej ulici, ktorá sa nachádza neďaleko od historickej časti Žiliny. Ak neradi chodievate pešo, môžete využiť trolejbusy, ktoré v Žiline jazdia v pravidelných intervaloch.

Výhodou polohy hotela Galileo je aj blízkosť obchodných domov – Aupark, Mirage, ktoré sa nachádzajú kúsok alebo priamo v historickom centre Žiliny.

Ak chcete pekné ubytovanie, vyberajte si útulný hotel v Žiline. Vyberajte hotel Galileo, ktorého služby využili aj známe slovenské a české herecké hviezdy.

Možnosť organizácie kongresov

Podnikateľom tento hotel ponúka aj možnosť organizácie kongresu. Kongresové služby v Žiline nedokáže nikto ponúknuť na takej úrovni, ako hotel Galileo. Má funkčnú techniku potrebnú na organizáciu a hladký priebeh kongresov.

Krásne a priestranné klimatizované priestory sú priam stvorené na organizáciu takých veľkých udalostí ako sú kongresy. Ak preto plánujete organizáciu kongresu, využite priestory hotela Galileo.

Keď už budete v Žiline, okrem Mariánskeho námestia si nenechajte ujsť divadelné predstavenie miestneho divadla v Žiline. Odporúčame návštevu Mariánskeho námestia, Hlinkovho námestia a zájdite si aj pred zrekonštruovanú Novú Synagógu. Kúsok odtiaľ nájdete historickú stavbu – Rosenfeldov palác.