Voľný čas

Objavte nový rozmer relaxácie v tantrickej masáži

Občas si doprajete relax vo forme masáže, ktorá z vás odbúra negatívnu energiu a prinesie vám novú životnú silu? Ak ste už skúsili okrem klasickej masáže aj mnohé jej alternatívy ako napríklad masáž lávovými kameňmi, čokoládou, thajskú masáž, a chcete zažiť opäť niečo nové, práve v tomto článku vám poskytneme zaujímavý tip. A to na trošku šteklivú masáž, ktorá vám okrem maximálneho relaxu prinesie aj vzbudenie vášne a fyzického vzrušenia.

Masáž vychádzajúca z filozofie hinduizmu

Ak si myslíte, že tantra masáž je niečím, čo môžeme radiť k sexuálnej službe, ste na omyle. Jedná sa o relaxačnú aktivitu, ktorá vychádza z učenia hinduizmu. To hovorí, že zapojenie sexuality do relaxu je tým najlepším spôsobom, ako z tela dostať von negatívne sily a naopak, nadobudnúť rovnováhu medzi vašou fyzickou a psychickou stránkou. Síce sa počas tantrickej masáže nevyhnete nahote a sexuálnemu vzrušeniu, musíte sa na chvíľku odosobniť a sústrediť svoju pozornosť výlučne na masáž. Len tak sa vám totiž podarí dosiahnuť maximálny efekt a dosiahnuť spomenutú rovnováhu.

Priebeh tantra masáže je výrazne iný ako tej štandardnej

Tantra masáž sa svojim priebehom výrazne odlišuje od klasickej masáže. Ešte pred jej začiatkom je vhodné komunikovať s masérom, resp. masérkou a dohodnúť sa, čo môže a čo nie. Tak, aby ste neboli počas masáže zbytočne prekvapená konaním maséra. Povedať by ste mu mali, kam až viete zájsť a masér sa následne bude týchto hraníc pridržiavať. Ak sa však aj počas masáže budete cítiť na to, že chcete, aby vzniknuté vzrušenie prišlo až do vyvrcholenia, nikdy nie je neskoro dať na to masérovi ten správny signál. To, aký, je už na vás.

Pri tantrickej masáži je nevyhnutná atmosféra zabezpečujúca maximálne uvoľnenie. V priestore preto často hrá harmonická hudba a sú prítomné arómy esenciálnych olejov. Masáž zvyčajne nie je vykonávaná na masérskom stole, ale na pohodlnej podložke priamo na zemi. Vďaka tomu má masér ideálny prístup k akejkoľvek častí vášho tela. Okrem bežných dotykov, aké sa vyskytujú pri štandardnej masáži, čakajte pri tej tantrickej aj jemné šteklenie či dráždenie nielen rukami, ale aj rozličnými predmetmi. Tie sú určené práve na stimuláciu fyzického vzrušenia, prostredníctvom ktorého sa uvoľňujete a z vás prúdi von napätie. Pripravte sa na to, že počas masáže bude síce najskôr zahalená prikrývkou, tú však masér časom stiahne a budete nahá. Pravdepodobne bude nahí aj samotný masér, čo je pri tantra masáži štandardné.

Ak aj vás zaujala tantra masáž a radi by ste ju absolvovali, v štandardných masérskych salónoch tento typ masáže pravdepodobne nenájdete. Je vhodnejšie osloviť skôr profesionálov, ktoré sa venujú práve tatre. Tých môžete nájsť aj na stránke PrivatPortal.sk.