Rodina

Plánujete kúpu darčekov pre partnera? Vezmite si inšpiráciu práve od nás!

Ak v blízkej dobe plánujete ísť si spraviť prieskum v obchodoch a nakupovať darčeky pre svojho partnera, máme pre vás zaujímavé inšpirácie na darčeky pre mužov.

Nové košele 

Ak váš muž miluje elegantný štýl, poprípade má prácu, ktorá si vyžaduje, aby si každý deň obliekal nohavice a košele, odporúčame vám kúpu nových pekných pánskych košelí. Ak chcete, aby mu vynikli svaly na bruchu a vypracované ruky, vyberajte moderné košele SLIM FIT. Odporúčame klasickú bielu, čiernu, všeobecne jednofarebné košele. Keď vzory, tak jednoznačne kocky.

Takáto košeľa vždy poteší každého muža, tak načo experimentovať, keď mu podarujete užitočný darček v podobe kvalitných košieľ?

Moderná pánska peňaženka 

Štýlová a ešte k tomu kožená pánska peňaženka poteší aj toho vášho. Stačí, ak vyberiete vhodné farebné prevedenie a už len stačí vyberať medzi pánskymi peňaženkami na výšku a šírku. Pánom ulahodíte nielen zapínateľnou pánskou peňaženkou, ale aj peňaženkou bez zapínania. Záleží aj od toho, akú peňaženku má rád váš partner.

Vstupenky na zápas obľúbeného mužstva 

Ak je váš partner fanúšikom nejakého športu, pravdepodobne viete aj, o aký tím sa jedná. Ak ho chcete potešiť, kúpte mu vstupenky na zápas jeho obľúbeného mužstva a uvidíte, že takýmto výberom darčeka určite nestupíte vedľa. Možno vám po opýtaní sa, čo chce na Vianoce povie, že mu stačia pekné vyznania lásky, vy ho ale určite niečím takýmto prekvapte. Musíte si byť ale isté, že na daný zápas nemá už kúpené lístky.

Ak chcete partnera potešiť originálnym darčekom, buď mu niečo vyrobte, alebo si vyberte niektorý z našich zaujímavých tipov. Partnera potešíte aj novou výbavou do auta, kvalitným alkoholom alebo novým (dámskym) spodným prádlom. Páni si prajú, aby im partnerky kúpili pod stromček dámsku nočnú košieľku alebo sexy dámske body.